Karadeniz Pet

Versele Laga Super Breeding bu mu?

• Konbuyu başlatan Ahmet ŞEKER
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet ŞEKER

Guest
Hrkese mrhaba, bugn intrnettn bi ptshoptn Versele Laga Super Breeding muhabbet kuşu yemi aldm. İçerinde Aspur%34.5 Sarı darı%20 Kırmızı darı%16 Beyaz darı %12 Soyulmuş yulaf %9 Aspur %5 Keten tohumu %3 Nijer tohumu %0,5 yazıyo. Ama bana glen kutudaki içerk resmdeki gbi. İçnde hç sarı krmızı byaz darı yk gbi bişe. Bu yemi kullnan varmı. İçrk bu şekldemi. Değlse aldıım yeri arayacm. Ltfen yardm edn.

Ben pek beyaz dari göremedim bu fotoda.
Kanarya yemi sanki, içinde aspur, keten tohumu, salgam
tohumu, Nijer , kenevir, yulaf var gördüğüm kadarıyla.
karışık kanarya yemi diyebilirim, hatta
kanarya için kızıştırci bile olur.
Muhabbet kuşu için olduğuna eminmisin?

Ben pek beyaz dari göremedim bu fotoda.
Kanarya yemi sanki, içinde aspur, keten tohumu, salgam
tohumu, Nijer , kenevir, yulaf var gördüğüm kadarıyla.
karışık kanarya yemi diyebilirim, hatta
kanarya için kızıştırci bile olur.
Muhabbet kuşu için olduğuna eminmisin?
Muhabbet içn aldm aldıım stede Versele Laga Super Breeding mhbbet kuşu ymi yazıyo. Darı nerdyse hç yk bişe anlamdm bn bu iştn.

Kanarya ve muhabbet kuşu için kızıştırıcı yem. Adı üstünde super breeding. Süper üreme :D

Dönemsel verilince sıkıntı olmaz. Sürekliliği olmayan bir ürün. 1 hafta verirsiniz kaldırırsınız sonra.

Icinde çok fazla keten tohumu var.
hiç böyle bir yem kullanmadım muhabbet kuşu için
kanarya için diye düşünüyorum.

Dönemsel verilince sıkıntı olmaz. Sürekliliği olmayan bir ürün. 1 hafta verirsiniz kaldırırsınız sonra.

Icinde çok fazla keten tohumu var.
hiç böyle bir yem kullanmadım muhabbet kuşu için
kanarya için diye düşünüyorum.
Bnce de kanrya yemi olablr, zatn ilk defa byle mhabbt yemi grdum. Dnemsl vrme degl ana ym olark aldm 5 kg aldm. Dnemsl vrirsm 10 snede btmz bu ym. Ketn thumu, njer vs. bilmiyrm ama, öldrür snki bu mhbbetlri.

konuyla alakası yok ama bir şey soracağım ?
klavyeniz arızalı mı ?

içinde darı yok gibi? bende asspurlu yem veriyorum ama bu kadar yoğun değil

Arkadaşım sana eğitim veren Öğretmen bu yazılarını görse herhalde utanır idi. Sen kendi Ulusunun ve Milletinin temsili olan yazıya saygın olmadığı gibi kendinede saygın olmadığına inanıyorum.
Bu yanlışını düzeltmeni temenni ediyorum.
Saygılarımla.

Arkadaşım sana eğitim veren Öğretmen bu yazılarını görse herhalde utanır idi. Sen kendi Ulusunun ve Milletinin temsili olan yazıya saygın olmadığı gibi kendinede saygın olmadığına inanıyorum.
Bu yanlışını düzeltmeni temenni ediyorum.
Saygılarımla.
Arkadaşım ben pekala normal de yazabilirim. Hızlı olmak için böyle yazıyorum. Okunuyor da. Hoş olmayabilir, haklısınız. Ama sizin de yanlışlarınız var mesela. (Öğretmen) yazarken "ö" harfini, (ulus) yazarken "u" harfini, (millet) yazarken "m" harfini büyük yazmamalısınız. (Kendinede) yazarken "de" bağlacını ayrı yazmalısınız. Benim kendime de, ulusuma da, milletime de, ulusumun ve milletimin yazısına da saygım var. Size tavsiyem birilerini eleştirmeden önce, kendinizi de düzeltin. Saygı benden...

Moderatör tarafında düzenlendi:
[MENTION=10500]unsound[/MENTION] kardeş tavsiyelerine kesinlikle katılıyorum. Ama ismini Türkçe yaparsan dediklerine hak verebiliriz. İngilizce bir isimle millete Türkçe dersi verilmemeli bence. Söyledikleriniz havada kalıyor şu durumda. Saygılar, sevgiler...

Geri