Karadeniz Pet

Vision kullananlar için yuvalık takımı

• Konbuyu başlatan kaksoy
  • Başlangıç tarihi
bende hagen s01 kullanıyrum ilk başlarda bu model için düşünülmemiş başka modellerınde vardır dıye tahmın edıyordum ki arkadasın yorumunu okuyunca ögrendim onuda bugun yeni dişi kusumu aldım ve benide yuvalık düşündurmeye başladı ve söyle bişey buldum bu orjnal mi yoksa kafesi kullananmı dusunup yapmıs bılmıyorum sunuda eklemek istiyorum bence plastk yuva daha hijyenik kullanımı daha basit bu işte sizler gibi tecrubem yok ama kullanılan yuvalıkların buyuk çoğunlugu mdf,sunta yada kontrplak yani hiçbiri doğal deil içinde birçok kimyasal maddenın karısımından olusan malzemeler ıllaki ahşap yuvalık kullanmak ve bunun dogal olması gerekliyse ozaman ağaçtan yani gerçek agactan üretilen yuvaları kullanmanın gerekli oldugunu düşünüyorum

kafesi kirip dokesim geldi simdi. Muhendislik faciasi hagen vision.. Banyolukta sorun cikar mi acaba?

kafesi kirip dokesim geldi simdi. Muhendislik faciasi hagen vision.. Banyolukta sorun cikar mi acaba?
yuvalığı içeriye takmak gerekıyor yada telleri keseceksin bir yolu daha var salmalar için ön tel yapan firmalar var aynı ölçülerde kapısı olan yanı yuvalıgı asabilecegın bı tel yaptırabilirsın orjınal telıde cıkartıp yaptırdıgın telle degiştirebilirsin

by7u8e4u.jpg
uvajapy9.jpg

Banyolukta sorun olmuyor.

Banyoluk hepsinde sorunsuzmuş. S01 e almıştım. S02 de yuvalık sorunu da yok. Bu arada m02 aldım.

Evet yuvaligimda var ama resmini çekmedim. S-M-L 2 modelleri üretim amaçlı. modelleri besleme amaçlı yapmışlar. Bendemi S2 modeli.