Karadeniz Pet

vitakraft kuş kömürü hk.

pikican

Meraklı Üye
İyigünler 2 paket Vitakraft kuş kömürü aldım 10 gramlık paket olmasına rağmen çok pahalıydı..Muhabbet kuşlarının kumlarının içine az birşey koydum ama içinden kömürleri seçip kafes tabanına attılar..Özellikle ishalde çok etkili olduğu yazıyordu ilk defa veriyorum kuşlara markası da çok iyi bu ürün konusunda ümitliydim ama neden yememiş olabilirler?Kuşlarında kömür kullanan var mı?Teşekkürler

Ben tavsiye olarak elimden geldiğince yazıyorum ancak çoğu kişi bilmiyor ve petshoplarda satılan dere kumu gibi ürünlerden alıyorlar. Witte Molen kuş kumu kullanıyorum, içeriği son derece kaliteli ve yeterince kömür de var. Muhtemelen kömürü yeni gördükleri için attılar. Bir süre sonra alışırlar ancak alışıncaya kadar verdiğiniz paranın bir bölümü israf olacak

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim..Olmazsa ben de söylediğiniz markadan alayım..Kömürü yemlerinin içine mi karıştırsam acaba?Kullanımında yemin içine karıştırın yazıyor ama kumun içine karıştırıldığını da başka yerden okumuştum..Siz ne tavsiye edersiniz elimdekini bitirene kadar?Bir de witte molen kuş kumunu sürekli kullanıyor musunuz fazlasının zararı var mıdır?

Süleyman bey hobipet ekstra kömürlü grit kuş kumunu öneriyor musunuz?

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Içinde kömür var. Şu anda bayram nedeniyle evde değilim, içindeki kömürler net olarak görülebiliyor. Başka birçok ürün gördüm, witte molen varken diğer hiçbirini tavsiye etmem

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Içinde kömür var. Şu anda bayram nedeniyle evde değilim, içindeki kömürler net olarak görülebiliyor. Başka birçok ürün gördüm, witte molen varken diğer hiçbirini tavsiye etmem
Siz önerince bende almak istedim. Yakın zamanda hobipetten alışveriş yapacağım. Witte molen stoklarında kalmamış. Alamıyorum o yüzden danışmak istedim. Teşekkür ederiz [emoji1303] [emoji4]

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri