Karadeniz Pet

Vitakraft kuş yemini nerden bulabilirim ?

TUNA YILDIZ

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.
Vitakraft muhabbet kuşu yemini nerden bulabilirim?
İnternetten birçok siteye baktım hepsinde stokta kalmadı yazısı mevcut.
İnternetten alabileceğim veya istanbulda herhangi bir yerden temin edebileceğim bir yer biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz.
İyi çalışmalar.

ürün 3-5 aydır piyasada yok bende onu kullanıyordum ama bulamıyoruz.
getiren firmanın gümrükte sorun yaşaığını ve yemleri içeri sokamadığını öğrendim

Cevaplar için teşekkür ederim. Peki versele laga isimli yemi internetten güvenli bir şekilde alabileceğim yada İstanbul içi bir yerden temin edebileceğim bir yer paylaşırsanız sevinirim.

Maltepede levent beyden alabilirsiniz

vitakraft bir kaç aydır stoklarda bulunmuyor versele laga öneririm çok güzel içerik olarak da kapsamlı tavsiye ederim :)

Kavacıkda satıyorlar. O yem kolay kolay bulunmaz her yerde kalitenin babası

....

Kavacıkta nerde satıyorlar [MENTION=7462]Mudo DURMUŞ[/MENTION] ?

Sent from my iPad using Tapatalk

Son düzenleme:
Beykoz lojistik Üniversitesi var biliyon mu orda burger king olduğu caddede kime sorarsan burgerın orda sana gösterir

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:40 -->-> Daha önceki mesaj 02:34 --

Beykoz lojistik okulunun olduğu bölgede Burger king var o caddede. Burger karşı kaldırıma geç 20-30 m dümdüz devam et karşına çıkar mezarlık yönü değil diğer istikamet yanlız

....

arkadaslar ben almanyadayim burda da vitakraft tan baska yem yok nerdeyse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:39 -->-> Daha önceki mesaj 04:38 --

yani en iyi ym bu marka mi diyorsunyz

Witakraft 1 yılı aşkın Türkiye ye yasal yollardan gelmiyor
bulsanda tarihi geçmiş yada tarihiyle oynanmış yem bulursun
versele laga iyidir

Bence de Versele Laga alın. Ben kuşlarıma Vitakraft aldım hiç beğenmediler yemediler. Ayrıca Versele Laga çok daha kaliteli

[MENTION=7462]Mudo DURMUŞ[/MENTION] tam olarak tarif edermisin ben beykozdayım gezmeye geldim dönüşte ugruyim. İsmi cismi nedir.

Gittim kapali:D. Sezen pet shop

Son düzenleme:
Kavacık meydanında 2 yer var aras kargo şirketinin orda var bi yer bahçeli bi bodrum kat orda olur mu bilmiyorm benim aldığım yer ise burger king caddesinde caddenin sahile inen istikametinde sağ kaldırımda yürü karşına çıkar zaten girişte hemen 2 ay önce almıştım 800 gr. Yolum düşse uğrayıp gene alıcam tarihine falan baktım geçmemişti

....

Geri