petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve akdas2000 tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. akdas2000

akdas2000 New Member

Beğenileri:
    1
    Vitakraft yemini Ankara'da nerede bulabilirim bilen var mı? O olmazsa Versele Laga da olabilir.

2. muratkaya66

muratkaya66 New Member

Beğenileri:
    0
    ulusda halde bulabılırsın

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kardeş ben pazar günleri İskitler kuş pazarına gidiyorum istersen müsait olfuğumni zaman birlikte gideriz. Her şeyini oradan temin edebilirsin.

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dost petshop forumda reklamı var
    cebecide mekanları hem ucuz hem güvenilir

5. akdas2000

akdas2000 New Member

Beğenileri:
    1
    Kızılay da bildiğiniz bir yer var mı,okul çıkında felan gidip alabileceğim bir yer?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Uygun bir gün olabilir aslında :)

6. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kardeşim seninle tanışmak şart oldu. Ben acemiyken ulus kuş haline gittim gitmez olaydım. Bir yaşlı amca bana dedi ki nijer yemini çiftleşmesi ve yavru büyütmesi için ayrı bir uemliğe koy dedi. Ama aslında çok tehlikeli bir şeymiş .Kuruma hastalığına yol açıyormuş. Ulus hali hem çok havasız nefes almak bile zor hem de çok fena kazık atmak istiyorlar seni hor görüyorlar , ilgilenmiyorlardı . Buradan hale gitmek isteyenlere söylüyorum ben gitmenizi tavsiye etmem. Ama İskitler kuş pazarı hem profosyenel hem geniş yelpazeli hem de uygun. Sadece gezmek için gidenler bile var. Seninle tatilden sonraki hafta tanışıp gidelim müsait olursan inşaallah.

7. akdas2000

akdas2000 New Member

Beğenileri:
    1
    İnşallah :)

Sayfayı Paylaş