Karadeniz Pet

yağmur üretimden alınan jumbolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne bileyim böyle kuşları yollayacaklarını paylaşılan resimlerdeki kuşlar böyle değildi

Allaha havale et kardesimm

Hocam tek yapacagın şey ara söyle böyle böyle de Jumbo die almıştım ama siz bana bunları gönderdiniz de istanbulda arkadaşın v.s varsa gönder bulundukları yere gere versin bence yoksada telefon ile görüş işte.

bende aramayı düşünüyorumda geri alırlar mı onu hiç sanmıyorum işte

Almazlarrr masal anlatirlarr

şikayet etme gibi bi hakkım varmı sizce mahkemeye verme giibi mesela dolandırıcılıktan

Facebook girip sikayet edelimm afallasinlar

Yagmur uretim yazin cikiyor ben yazdim nese dogrusu ciksin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

Facebookta sayfalari var buraya yazana kdar oraya yazin

BEn kendi kuşlarımın beyenmiyodum :) millet bunlara jumbomu diyo:):):)

ben burada paylaştım zaten kuşları gösterdim açtığım konuya bakarsanız görürsünüz arkadaşlar sordum danışdım yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Yarın arayacam adamları bakalım ne olacak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ben burada paylaştım zaten kuşları gösterdim açtığım konuya bakarsanız görürsünüz arkadaşlar sordum danışdım yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Yarın arayacam adamları bakalım ne olacak

Hocam hem yarın ara hemde şimdi face üzerinden mesaj at adamlara.

Faceden attım ama dönüş yapmadılar anlamadığım jumbo yazıyosun kırık yolluyosun dürüstçe jumbo kırığı yazsan insanları kandırmasan ayıptır

bende tam göremedim ironi olsun diye paylaştım açıkcası jumbo diye aldım dişi sence jumbo mu bence değil

kardeş kuş jumbo ama her jumbo aynı olmaz , yaz yavrusu küçük olur vs. yada daha küçüktür 1 yaşına gelince tam şekil alır bazı yavrular iri bazıları küçük çıkar diğerlerine göre önemli olan iyi kan taşıması şöyle söyleyeyim güvercin kadar kuşlardan minik kuşlar çıkabilir yani fenotipten daha önemli olan genotiptir yavru alınca anklaşılır

Erkek 2 yaşında dişi 1 falan o kdr jumbo resmi gördüm burda ama bnmkiler hiç benzemiyor onlara kardeş

kardeş kuşlar jumbo ama vasıf olarak iyi değil dişi en fazla 5 aylık zaman tanı mama takviyesi yap zamanla düzelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

ne kadar paraya aldın kardeş o da önemli

180 tl ye aldım kuşların tek albenisi iri olması

tanesi ise fazla ama ikisi ise iyi almışsın vasıflı jumbo kuşların tanesi 1000 tl den başlar yani yarışma vasfı taşıyan kuşların tabi 100tl de var 300tl de var

Çiftini 180 e aldım jumbo denilip böyle çıkması canımı sıktı sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...