Karadeniz Pet

Yalnız kuş

Ececalıskan

Yeni Üye
Merhaba benim yavru bi kusum var ve tek çok sıkılıyo ishal oldu fakat tamamen sıkıntıdan mıdır acaba cunku cok hareketli hasta gibi degil ona oyuncaklar yapmak istiyorum ahsaptan ne önerirsiniz

Kuşun ve dışkısının resmini yükleyin bakalım. İshalse aspur veya yulaf vererek toparlayabiliriz. Oyuncak konusu ise petshoplardan salıncak almanız yeterli zincirli top vs.. tırnak takılmalarına karşı riskli pek tavsiye etmiyorum..

Merhaba benim yavru bi kusum var ve tek çok sıkılıyo ishal oldu fakat tamamen sıkıntıdan mıdır acaba cunku cok hareketli hasta gibi degil ona oyuncaklar yapmak istiyorum ahsaptan ne önerirsiniz
Yaşam koşullarıyla ilgili bir değişiklik yapmadıysanız stresten ishal olacağını sanmıyorum. Kafes altında temiz a4 kağıt veya kağıt havlu koyup diski fotoğrafı atmaniz diski gözlemi için daha iyi olur , birde yakından ve net olsun fotoğraf mantar/ bakteri sebepli mı anlamak gerekiyor önce
Bence kuşla daha cok ilgilenmeniz gerekiyor kuş erkekse sizinle bağlantı kurmaya çalışacaktır dişilere göre daha sosyal oldukları için

Geri