Karadeniz Pet

Yanına Eş Alıcam Fakat...

• Konbuyu başlatan Berkyxd
  • Başlangıç tarihi
B

Berkyxd

Guest
Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır benimle olan muhabbet kuşumun yanına bir keresinde eş almıştım 1 ay yaşayıp ölmüştü ve 5 yıldır benimle olan kuşum depresyona girdi hiç ötmüyordu yerden falan yemleniyordu ama 1 hafta sonra geçti şimdi tekrar alıcam fakat
bazı sitelerden duyduguma göre eşler kuşların ömrünü kısaltıyormuş bu doğrumudur değilse bir kaç gün içersinde dişi kuş alıcam cevaplarınızı bekliyorum.

Açıkcası bende almayı düşünüyorum aynı soruyu bende sroacağım

ömür kısaltmasını bilmiyorum ama eş alındığında sahibine olan bağlılığı azalıyor .

Sahibine Bağlılığının Azaldığını Bende Biliyorum Zaten Kuşum Bana Okadar Bağlı Bir Kuş Değil Elime Falan Geliyor Sadece Okadar..

5 yıldır sizinle ve sadece elinizemi geliyor ?

Açıkcası Pek Eğitmeye Çalışmadım ve Nasıl Eğitilir Tam Olarak Bilmiyorm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah uzun ömür versin 5 senedir sizinle olması cok güzel . muhabbet kuşları aşk hayvanlarıdır eş gerekli sizinkiside daha önce eşini kaybetmiş . ona sağlıklı bir eş alın oda kalan ömrünü mutlu geçirsin size torun versinler

Peki Teşekkür Ederim Eş Aldıktan Sonra Nasıl Bir Ortama Koymalıyım Nasıl Beslemeliyim Nasıl Davranmalıyım Bilgi Verebilrimisiniz ?

hemen aynı ortama koymayın önce tanışsınlar kaynaşsınlar zaten bi bakıcaksınız bir kafeste ikisi olucak sonra zaten gerisi geliyor . önemli olan birbirlerine alışmaları sağlıklı eş alın dikkat edin

Sağlıklı Olduğunu Nerden Anlayabilirim Sizide Soru Yağmuruna Tutdum Ama Sıkılmamışsındır İnşallah

yok sıkılmadım yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana . kuşçudan almanızı tavsiye ederim . bakın vücuduna bi sıkıntısı olmasın aldığınız yerde diğer kuşların yanında kendini belli etsin yani cok sönük kalmasın ötsün falan . zaten eşide size alışırsa ikisi birden sizden ayrılmaz

Üreticiden eş almayı düsünüyorsanız, bende fazlası ile kızgın dişi kuş mevcut. Hepsi salmada eşlerini bekliyor.. Kuşunuz ile birlikte gelirseniz, salmaya bırakıp kendi dişisini seçmesine izin verebilirim.

İzmirdemisiniz [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]

- Çağrı Gökçek -

Son düzenleme:
Anadolu yakası PEndik te yerim.

Ben Beylikdüzü ne gidicem inşallah uğrayabilirim :)

- Çağrı Gökçek -

Geri