Karadeniz Pet

Yardım Edebilirmisiniz Lütfen

• Konbuyu başlatan muratalper
  • Başlangıç tarihi
M

muratalper

Guest
Yakında Muhabbet Kuşu alacağımda 1yada2 ay içinde alacağım kesin. Şimdi benim merak ettiğim bir soru var simdi ben çalısıyorum vede ablamda üniversiteye gittiğinden dolayı yalnız kalacak evde simdi benim ne yapmam gerekiyor evede saat 5 gibi geliyorum.ne yapmam gerekiyor acaba müzikmi açayım ne yapim önerilerinizi bekliyorum

bende aynı şekildeyim . sabah 9 da evde kimse kalmıyor taakki akşam 6-7 ye kadar hiç te bir sorun olmuyor kafesinde oyuncağı olduktan sonra yemi suyu olsun bir sıkıntı olmaz ama akşamları muhakkak salmanız ve ilgilenmeniz gerekiyor yada çift kuş alın ozaman hiçbir sıkıntı olmaz

ya çift alın diyorsunuzda ben eğitme konuşma amacı ile onunla vakit geçirebilme amacı ile almak istiyorum aksamları vakit geçirsem alışırmı peki

birde önceden muhabbet kuşlarımdan biliyorum kendimi aldığım kuşlar hep çekingen ve korkak oluyorlar parmağıma kondurmak istesem kafese parmağımı uzatıp öle dısarı çıkartmak istiyorum gelmiyorlar birde değiştirmek istedim korkak ve hastalıklı diye de söledim ben bu kuşu tanımıyorum almıyorum değiştirmiyorum gibi de mazeret üretiyorlardı kuşumun ürkek olmadığını ve cana yakın olduğunu nasıl anlarım

akşamları düzenli olarak ilgilenir ve uğraşırsanız alışır da konuşurda. alırken mümkün olduğunca genç kuş alın.

yeni yuvadan atlamış yavru alırsanız sıkıntı olmaz . forumu takip edin buradaki üreticilerden alın bence ozaman ne ürkeklik olur ne de hastalık

kayseride satan yok forumda galiba geçen baktımda bulamadımda

Geri