petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edebilirmisiniz Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratalper tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. muratalper

Yakında Muhabbet Kuşu alacağımda 1yada2 ay içinde alacağım kesin. Şimdi benim merak ettiğim bir soru var simdi ben çalısıyorum vede ablamda üniversiteye gittiğinden dolayı yalnız kalacak evde simdi benim ne yapmam gerekiyor evede saat 5 gibi geliyorum.ne yapmam gerekiyor acaba müzikmi açayım ne yapim önerilerinizi bekliyorum

2. Buğra

Buğra Guest

bende aynı şekildeyim . sabah 9 da evde kimse kalmıyor taakki akşam 6-7 ye kadar hiç te bir sorun olmuyor kafesinde oyuncağı olduktan sonra yemi suyu olsun bir sıkıntı olmaz ama akşamları muhakkak salmanız ve ilgilenmeniz gerekiyor yada çift kuş alın ozaman hiçbir sıkıntı olmaz

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    çift kuş alın tek çok sıkılır

4. muratalper

ya çift alın diyorsunuzda ben eğitme konuşma amacı ile onunla vakit geçirebilme amacı ile almak istiyorum aksamları vakit geçirsem alışırmı peki

5. Buğra

Buğra Guest

önceki mesajımda da dediğim gibi alışır bendeki alıştı

6. muratalper

birde önceden muhabbet kuşlarımdan biliyorum kendimi aldığım kuşlar hep çekingen ve korkak oluyorlar parmağıma kondurmak istesem kafese parmağımı uzatıp öle dısarı çıkartmak istiyorum gelmiyorlar birde değiştirmek istedim korkak ve hastalıklı diye de söledim ben bu kuşu tanımıyorum almıyorum değiştirmiyorum gibi de mazeret üretiyorlardı kuşumun ürkek olmadığını ve cana yakın olduğunu nasıl anlarım

7. İsmail BAL

akşamları düzenli olarak ilgilenir ve uğraşırsanız alışır da konuşurda. alırken mümkün olduğunca genç kuş alın.

8. Buğra

Buğra Guest

yeni yuvadan atlamış yavru alırsanız sıkıntı olmaz . forumu takip edin buradaki üreticilerden alın bence ozaman ne ürkeklik olur ne de hastalık

9. muratalper

kayseride satan yok forumda galiba geçen baktımda bulamadımda

10. muratalper

peki konuşturmak için ne gibi eğitim yapmam lazım

Sayfayı Paylaş