Karadeniz Pet

Yardım edermisiniz lütfen :(

Lady

Yeni Üye

İlk 4 yavruda kendini kurtardı cok sükür fakat sonuncu bebek 4.den 3 gün sonra cıktı yumurtada dıskı vardı temizledik ertesi gün cıkmıstı fakat 3 gün sonra oldgndan ilkiyle arasında 10 gün oldu ilk 2 gün biraz ben takviye yaptım kendini toparlasın altta kalıyor diye ama bugun baktgımda ölü gibiydi tekrar besledim ama agzını bile zor acıyordu yuvada boyle yatıyor büyük ihtmal agzınıda acamıyor annesine ne yapmalıyım kaybetmek istemiyorum lütfen yardımcı olun :(

asırı talas degilde kıpırdamadıgından oyle altta kalıyor yapabilecegim birsey varmı ?

Talaşın bir kısmını alabilirsin. Ölecek o yavru talaşın altında.
Kursağı dolu mu ? Anne terk etmiş olabilir. :(

ilk iki gün besledim 3 kere sonra doluydu diye bıraktm dün hic vermedim bugun baktıgımda bostu ölü gibi yatıyordu aldık kıpırdayınca bidaha besledik doldu kursagı suan bilmiyorum ne yapacagımı fikir verirseniz cok sevinirim ölmesini istemiyorum :(
digerleri cok buyudu o cok minik kaldı aralarında agzını acamıyor yemek alamıyor annesinden sanırım kücük oldgundan :(

Son düzenleme:
Geçmiş olsun üzüldüm yuvada çok Talas vardı

Farkındayım canınız sağolsun sebep talas değil sizle alakali değil anne baba buyutemeyecegini hissetmistir

Geri