petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım lazım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jackaltr tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. jackaltr

jackaltr Guest

2 aylık mubişim var, ilk geldiginden beri baya bir eğitmiştim yani kafese bile girmek istemiyordu omzumdan yere koyuyordum omzuma geri uçuyordu, fakat kardeşim ve arkadaşları ben spora gittikten sonra mubişi biraz hırpalamışlar çok kızdım ama mubişim beni görünce direk kafesten çıkmak isterdi, şimdi elimi kafese sokuyorum elimi çok fena ısırıyor ben bunu nasıl halledicem. onca emek boşamı gitti.:(

2. Tunç ÇAĞATAY

Boşa gitti soğuk su iç

Cocuklardan uzak tut 1 gününü ona ayrı tekrar alıştır eline al sıkmadan ama sev birak uçsun yem yedir vb tekrar güvenini kazan

3. jackaltr

jackaltr Guest

OF diyorum sadece Canım çok sıkıldı

4. Sevtap DERİN

Öyle bir oflamışsın ki dedim ne oldu acaba, sıkma canını kardeşim. Senin moralin iyi olsun ki kuşunla ilgilen. Bu aralar kuşunla çok sık vakit geçir. Onunla oyunlar oyna. Tabii dozunu ayarla ürkmesin hayvan. En başta yaptığın şeyleri şimdi de yap. Tekrar alışacaktır.

5. jackaltr

jackaltr Guest

mubişle artık son durumdaydık yani nasıl diyim yatakta yatarken benim altıma girmeye çalışıyodu kafasını sokuyor altıma orda uyuyordu şimdi elimizi deydiremiyoruz nasıl iş bu :(

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk günkü gibi davran kusa. onun güvenini yeniden kazanmaya calıs.

Sayfayı Paylaş