Karadeniz Pet

Yardım!!!

• Konbuyu başlatan Muhammet Uzoğlu
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammet Uzoğlu

Guest
Arkadaşlar formda yeniyim yeni keşfettim burayı iyi zaman geçirrim diye düşünüyorum faydalı bilgiler var ilk sorumu soruyorum çok önemli ama bilenler hemen cevap yazarsa mutlu olurum sorum şu:
Şimdi benim 2 yıldır bir dişi muhabbet kuşum vardı 3 ay önce yanına bir erkek kuş aldım ve bunlar eş oldu şimdi 6 yumurtası vardı şu anda 5 tane kaldı çünki yuvadan atıyor bir ke attı bugün sonra tekrar kaşıkla alıp içine koydum asla el vurmadım Daha sonra 2 saat aradan sonra o yumurtayı tekrar attı elimle alıdm bu sefer buz gibiydi yumurta kırdım bende ve içinde yumurtanın yarısı kadar bir tüysüz yavru vardı ama ölü canlı değildi diğer yumurtalarıda atarmı lütfen yardım edin.Bu arada yeni yumurtlamış olamaz yuvaya göz gezdirdim 1 yumurta eksik.Tam olarak öğrenmek istediğim neden attığı ve diğer yumurtalarıda atarmı bilgilendiren herkese şimdiden TEŞEKKÜRLER.

ilk kuluçkada bunlar normaldir hocam bide kuşları sessiz sakin bi yere katın fazla dürtmeyin... kuşları rahatsızda etmeyin....

Ama yumurtayı kırdığımda içinde oluşmuş yavru vardı ölüydi fakat biyerde okudum doğruluğu kesin deil ama dolu yumurtayı atmaz diyordu.