petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ürkek Kuşum Azman Çıktı!!! Acil Yardım!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve omeriyibas tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. omeriyibas

Daha önce bahsettiğim ürkek kuşumun yanına kendine güvenli hissetsin diye yanına bir kuş almayı düşündüm...
    petshop'a gittiğim zaman bana cinsiyetini sordular, bende onlara dişi olduğunu söyledim, aynı cins alma karşı cins daha iyidir, aynı cinsler kavga edebilirler dedi, bana erkek kuş verdi...
    eve gelip aldığım kuşu yanına koydum, fakat kuşun gagasını gagalıyor, kavga mı ediyor? yoksa kur mu yapıyor anlamadım...
    daha iyi anlamanız için video ekliyorum:
    https://www.youtube.com/watch?v=3yjc-0p4Dno

#1 omeriyibas, 6 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2013
  2. Mustafa Enes Gültekin

Beğenileri:
    0
    Video ekleyin ve kuş dişi olduğu için kafesi sahiplenecektir. Ondan dolayı öyle yapar erkek olsaydı kafeste baskın olurdu ve bu şekilde tatsızlık olmazdı :)

3. omeriyibas

https://www.youtube.com/watch?v=3yjc-0p4Dno

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Valla aynı benim kuşlar sadece renkleri değişik benimki dişi erkegi dövüyor.

5. omeriyibas

bendede aynı durum

6. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuş yuvasını sahipleniyor genel bir durum kavgalar ciddileşmezse anlaşırlar ......

Sayfayı Paylaş