Karadeniz Pet

Yardımınız lazım

• Konbuyu başlatan Anıl Çan
  • Başlangıç tarihi
A

Anıl Çan

Guest
Cok büyük bi sorun mu yoksa önemi yok mu bilmiyorum ilk defa besledigim için korku oluyor tabi.Sorunum kuşum kondugu tahtanın üzerinde kuyrugunu aşağı yukarı yapıyor ağzınıda oynatıyor cok hızlı bi şekilde değil de yapıyor yani nedendir ?

halsizlik belirtisi, tüylerde kabarma vs var mı? eğer kuşunuz yeni geldiyse eve öyle davranabilir.

halsizlik belirtisi, tüylerde kabarma vs var mı? eğer kuşunuz yeni geldiyse eve öyle davranabilir.

Halsizlik filan yok kafesin içinde gayet hareketli az önce salmıştım 20 dakika durdu koydum içeri geleli 3. günü ilk defa bugün saldım salmadan öncede kafeste cok hareketli bi oraya bi oraya ucuyo :)

yem yemesinde ve normal duruşunda sorun yoksa hemen ilaç vermeyin. bulunduğu odada sigara içilmemeli, içerisi çok soğuk ya da çok sıcak olmamalı. ideal sıcaklık 20-22 derece mubişler için. kuşunuzu 1-2 gn gözlemleyin. eğer halsizlik belirtileri görürseniz, dışkısında değişiklik olursa ilaç tedavisine başlayabilirsiniz

Kuşu dışarı salıp kafese koymak için kovalayıp yorduysanız kafeste kendine gelene kadar kuyruğu sallanır.

Geri