petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımınız lazım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl Çan tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Anıl Çan

Cok büyük bi sorun mu yoksa önemi yok mu bilmiyorum ilk defa besledigim için korku oluyor tabi.Sorunum kuşum kondugu tahtanın üzerinde kuyrugunu aşağı yukarı yapıyor ağzınıda oynatıyor cok hızlı bi şekilde değil de yapıyor yani nedendir ?

2. Emre TURAN

3. Anıl Çan

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    halsizlik belirtisi, tüylerde kabarma vs var mı? eğer kuşunuz yeni geldiyse eve öyle davranabilir.

5. Anıl Çan

Halsizlik filan yok kafesin içinde gayet hareketli az önce salmıştım 20 dakika durdu koydum içeri geleli 3. günü ilk defa bugün saldım salmadan öncede kafeste cok hareketli bi oraya bi oraya ucuyo :)

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    yem yemesinde ve normal duruşunda sorun yoksa hemen ilaç vermeyin. bulunduğu odada sigara içilmemeli, içerisi çok soğuk ya da çok sıcak olmamalı. ideal sıcaklık 20-22 derece mubişler için. kuşunuzu 1-2 gn gözlemleyin. eğer halsizlik belirtileri görürseniz, dışkısında değişiklik olursa ilaç tedavisine başlayabilirsiniz

7. Anıl Çan

Peki teşekkürler

8. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
  9. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşu dışarı salıp kafese koymak için kovalayıp yorduysanız kafeste kendine gelene kadar kuyruğu sallanır.

Sayfayı Paylaş