Karadeniz Pet

Yaş tahmini ?

• Konbuyu başlatan Samet Çağlar
  • Başlangıç tarihi
S

Samet Çağlar

Guest
Arkadaşlar hayırlı akşamlar cümleten, foto da gördüğünüz kuş çift olmadıklarını düşündüğm çiftimin dişi si.. göz halkası çıkmadığı için acaba genç mi diye düşünmüyor değilim ama gagası kızışmış a benziyor. Alalı 3 ay oldu.. yaşı sizce nedir ?

e5JoVM.jpg

xGVpB7.jpg

xAa0kp.jpg

aynen dostumm tam düsündügün gibi.. 8 aylık ile 1 yas arasındadır tahminen..

ona kızmıs erkek lazım.. sıkıstırıp rahat bırakmayacak.. :D

Yemi kafesin içine mi döküyorsun

yok dostum kafesi temizliyordum da o anda aç kalmasınlar diye oraya dökmüştüm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

ona kızmıs erkek lazım.. sıkıstırıp rahat bırakmayacak.. :D

erkek hiç rahat bırakmıyor ki ama sürekli kovuyor yanından, dişi perdeye tüle falan takılıyor o zaman atlıyo üstüne bildiğin tecavüz ediyor :rolleyes:

tamamdır :) o zaman bir sorun yok senin ciftlerde :p

tamamdır :) o zaman bir sorun yok senin ciftlerde :p

iyi güzel de hayvanlar 3 aydır böyle ama hiç çiftleşmediler erkeğin zorla tecavüzleri dışında :( erkek sürekli ayağını üstüne atmaya çalışıyor ama dişini istemiyor itiyor didikliyor sürekli. erkek hergün min 2 saat yuvalıkda tıkır tıkır ses yapıyor ama dişi hiç oralı bile olmuyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Güncell ..

dişiler öncelikle çiftleşecek ortamın yaratılmasını beklerler.. daha sonra ciftlesirler.. ortam derken, dişinin saglık durumu, tüy değişimi, yuvalıgın konumu - durumu, kızgınlaşması, erkeğin kurları vs bir cok unsur gerekli.. bunun dısında ortamın sürekli sessiz, giren cıkanın olmadıgı bir yer olması işi kolaylaştırır. tünek sayısı fazla ise, azaltırsanız dişinin kaçış alanı azalacaktır.. bir süre sonra erkeğe daha fazla karsı koyamaz duruma gelebilir..

dişiler öncelikle çiftleşecek ortamın yaratılmasını beklerler.. daha sonra ciftlesirler.. ortam derken, dişinin saglık durumu, tüy değişimi, yuvalıgın konumu - durumu, kızgınlaşması, erkeğin kurları vs bir cok unsur gerekli.. bunun dısında ortamın sürekli sessiz, giren cıkanın olmadıgı bir yer olması işi kolaylaştırır. tünek sayısı fazla ise, azaltırsanız dişinin kaçış alanı azalacaktır.. bir süre sonra erkeğe daha fazla karsı koyamaz duruma gelebilir..

ortam tam sessiz diyemem aslında yemleri mamaları su ları vitaminleri hiç eksik etmiyorum ama bakalım sessiz bi yere alayım ne olcak görelim.

Geri