petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru bakımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hamitcan KARGILI tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hamitcan KARGILI

Arkadaslar bu sabah yavru yumurtayı kırdı ama hala kursagı boş anne beslemiyor galiba dısardan beslem için nasıl bir saglıklı mama hazırlamam gerekir.

2. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    hamitcan bir arkdaşda senin gibi bir sorunla karşılaştı.beslemeye çalışırken nefes borusuna mamayı doldurdu kuş öldü.sen bırak anne besler onu.2 saatte bir kursağını kontrol et.doluysa anne besliyordur onu.yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

3. Hamitcan KARGILI

Peki dediğiniz gibi yapıcam lakin beslemezse nasıl bir yöntem izlemeliyim.

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    onu bilenlere sorun ben gördüğümü paylaşıyım dedim sonra çok pişman olmuştu o arkadaş.

5. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Sen beslemeyi beceremezsin arkadaşında dediği gibi kuşu boğarsın anne illaki besler panik yapma

6. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    Annenın beslemesını bekle ıllakı besler benımde boyle bısey basıma gelmıstı ama anne yer degısıklıgınden dolayı beslememıstı ben besledım ama yıne öldü , nefes borusuna kacırırsan ölür hayvancagız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Yavru muhabbet kuşu elle besleme | Muhabbet kuşu, Muhabbet kuşları - Muhabbetkusu.gen.tr

ben bu sekıl besledım anne beslemedı yerı degıstıgı ıcın nefes borusuna kacırsam zaten aynı dakıka ölurdu ama sen önce emın ol ondan sonra kendın besle ben sabah kalktıgımda kus yasıyordu ama anne beslememıs dıye baygın haldeydı bıraz daha besledım ama maalesef öldü ama yıne soyluyorum annenın besleyıp beslemedıgıne emın ol ondan sonra kendın besle

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hortum değilde mamayı kibrit çöpü yada kürdan ucu ile ağzına bırakabilirsiniz daha sağlam bi yoldur hayvan kendi yutar ama anne beslemesse yapın kursak kontrolünü yapın sık sık

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş