Karadeniz Pet

yavru bakımı

• Konbuyu başlatan Hamitcan KARGILI
  • Başlangıç tarihi
H

Hamitcan KARGILI

Guest
Arkadaslar bu sabah yavru yumurtayı kırdı ama hala kursagı boş anne beslemiyor galiba dısardan beslem için nasıl bir saglıklı mama hazırlamam gerekir.

hamitcan bir arkdaşda senin gibi bir sorunla karşılaştı.beslemeye çalışırken nefes borusuna mamayı doldurdu kuş öldü.sen bırak anne besler onu.2 saatte bir kursağını kontrol et.doluysa anne besliyordur onu.yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

Peki dediğiniz gibi yapıcam lakin beslemezse nasıl bir yöntem izlemeliyim.

onu bilenlere sorun ben gördüğümü paylaşıyım dedim sonra çok pişman olmuştu o arkadaş.

Sen beslemeyi beceremezsin arkadaşında dediği gibi kuşu boğarsın anne illaki besler panik yapma

Annenın beslemesını bekle ıllakı besler benımde boyle bısey basıma gelmıstı ama anne yer degısıklıgınden dolayı beslememıstı ben besledım ama yıne öldü , nefes borusuna kacırırsan ölür hayvancagız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Yavru muhabbet kuşu elle besleme | Muhabbet kuşu, Muhabbet kuşları - Muhabbetkusu.gen.tr

ben bu sekıl besledım anne beslemedı yerı degıstıgı ıcın nefes borusuna kacırsam zaten aynı dakıka ölurdu ama sen önce emın ol ondan sonra kendın besle ben sabah kalktıgımda kus yasıyordu ama anne beslememıs dıye baygın haldeydı bıraz daha besledım ama maalesef öldü ama yıne soyluyorum annenın besleyıp beslemedıgıne emın ol ondan sonra kendın besle

Hortum değilde mamayı kibrit çöpü yada kürdan ucu ile ağzına bırakabilirsiniz daha sağlam bi yoldur hayvan kendi yutar ama anne beslemesse yapın kursak kontrolünü yapın sık sık

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri