Karadeniz Pet

Yavru Hakkında yapılması gerekenler

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
yavru kuşumuz şuan 23 günlük bu resim 3-4 gün öncesine ait bir sorun görünüyormu sizce?
Diğer sorum ise yavruya artık anne besini dışında birşeyler vereyimmi dal darı attım yuvalığa fazla ilgi duymadı başka birşey vermelimiyim ve nasıl?

dal darıya ilgi duyması için daha küçük yavru annesi yer ise ona yol gostericek .27-28 güne geldiği zaman darıya ve yeme yabancı olmaz ve çıtırdatmaya başlar. gayet iyi görünüyor durumu.
yalnız yumurtalar yenimi?

dal darıya ilgi duyması için daha küçük yavru annesi yer ise ona yol gostericek .27-28 güne geldiği zaman darıya ve yeme yabancı olmaz ve çıtırdatmaya başlar. gayet iyi görünüyor durumu.
yalnız yumurtalar yenimi?

Anne maalesef darıya yakın durmuyor pek. Yumurtalar eski kontrol ettim boş sakıncası olmaz dediler almadım.

yavruya ilgisi azalır onlara sürekli yatacak ve şuan dişinizin erkeği yok tek bakıyor yumurtaları soğutmamak için geç kalkacak yumurtadan .zaten bozuk yumurtalar bir süre sonra kokar bu durumda yatmasınında gereği yok ,alın bence.darıyada alışık olmayabilir yuva içerisinde dursun devamlı.

yavruya ilgisi azalır onlara sürekli yatacak ve şuan dişinizin erkeği yok tek bakıyor yumurtaları soğutmamak için geç kalkacak yumurtadan .zaten bozuk yumurtalar bir süre sonra kokar bu durumda yatmasınında gereği yok ,alın bence.darıyada alışık olmayabilir yuva içerisinde dursun devamlı.

Evet haklısınız 1 haftadır koku gelmeye başlamıştı biraz onlardan dolayı demekki ben çıkartayım yumurtaları. Çok teşekkür ederim. Benim daha ilk yavru deneyimim ilk göz ağrısı acemiliğide bunda atlatıyoruz :)

ilerleyen zamanlarda tecrübeniz artar telaşınız biraz daha azalır :) sağlıkla büyüsün.bende tecrübeli değilim ama bir kaç kuluçka yavrum oldu.ordan biliyorum.heyecanınızıda anlıyorum o geçmiyor maalesef her kuluçka dvm ediyor.

ilerleyen zamanlarda tecrübeniz artar telaşınız biraz daha azalır :) sağlıkla büyüsün.bende tecrübeli değilim ama bir kaç kuluçka yavrum oldu.ordan biliyorum.heyecanınızıda anlıyorum o geçmiyor maalesef her kuluçka dvm ediyor.

Hepimizin kuşları sağlıklı ve uzun ömürlü olsun. Saolun bilgiler için:). Teşekkür ederim

Geri