Karadeniz Pet

Yavru kuşta KUYRUK indirip kaldırma NEDEN olabilir ?

lilacthecrazybirb

Yeni Üye
Merhaba,
muhabbet kuşum 2-3 aylık kuyrugunu indirip kaldırıyor. Kardeşinde böyle bir kuyruk oynatma yok sadece birinde var.
tık tık eder gibi kaldırıp indiriyor bunun sebebi ne olabilir ?
ağrı veya bagırsak hastalıgı olabilir mi ?

Merhaba,
muhabbet kuşum 2-3 aylık kuyrugunu indirip kaldırıyor. Kardeşinde böyle bir kuyruk oynatma yok sadece birinde var.
tık tık eder gibi kaldırıp indiriyor bunun sebebi ne olabilir ?
ağrı veya bagırsak hastalıgı olabilir mi ?
Benimki de öyle daha minik yavru ve benim hasta olan kuşumla aynı kafesteydiler ondan dolayı mı geçti bilmiyorum ama hiçbir şeyinde sorun yok sadece kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor sürekli soğuktan dolayı mı anlamadım ama çözüm bulursanız yazın lütfen

Merhaba,

Üşütmüş olabilir, hava akımında kalmış olabilir. Solunum sisteminde problem olabilir. Nefes alıp verirken, onla senkronize aşağı yukarı gidiyor muhtemelen. Dışkı fotoğrafları atabilir misiniz? Yem yemesi ve neşesi nasıl?

Merhaba, şuan için düzelmiş görünüyor neşesi baya yerinde kardeşini bile dövüyor dışkı normal gibi duruyor.

Merhaba, şuan için düzelmiş görünüyor neşesi baya yerinde kardeşini bile dövüyor dışkı normal gibi duruyor.
Çok bir bilgim yok ama benimde öyleydi. Hatta yakınlarda konu açmıştım. Şuan ilginç bir şekilde kendi kendine düzeldi. Galiba huy edinmişler bazı kuşlar.

Geri