Karadeniz Pet

Yavru Kuşum Bulutun Cinsiyeti Kararsız Kaldım

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
K

korhan korkmaz

Guest
İyi günler merhabalar.

Foruma yeni üye oldum aslında biraz inceledim ama sabitlenmiş bir cinsiyet platformu konusu falan göremedim. Bu bölümde üstadlar cevap veriyor galiba diyerek konu açtım. Neyse uzatmayalım..

Bu kuşun adı bulut 4 gün önce aldım ama cinsiyetini çözemedim yardımcı olurmusunuz lütfen..

zRDJnD.jpg

GnJy37.jpg

ydDzVa.jpg

6R1ymW.jpg

W2PGbL.jpg

Cinsiyeti dişi, kuşunuz tüy mü döküyor acaba?

Dişi Kuşunuz

Hadi ya tüh ben erkek istiyodum tüy dökümü değil tüyleri yeni çıkıyo daha 30 günlük falanmış. Konuşsun alışsın diye bende konuşuveriyordum sürekli gidip değiştireyim en iyisi :D

yeni almışsınız değiştirin bencede..

Değiştirmeye gitmeden önce bi tanıdığım kuşçu abiye götürdüm ona söyledim abi bunun cinsiyeti ne diye. %80 erkek gibi ama %20 dişide olabilir deyince vazgeçtim kuş omuzumdan inmiyo kendini sevdiriyo elime alışkın yada yavru diye böyle biraz daha büyüyünce belli olur herhalde ne olduğu dişiyse alırım bi adet erkek üretirim herhalde olurmu bilmiyorumda :D

Ben olsam değiştirirdim hem çirkin hem dişi :D AYRICA O SATICI BU İŞİ BIRAKSIN BENCE
KUŞUNUZ %90 DİŞİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kuşa erkek diyen o işten anlamıyordur. Fotolarda flaş varsa yanılıyor olabiliriz.

Kütahyada güzel kuş yok o zaman yada ben anlamıyom :D:D İyi bakam ya konuşmayıversin ıslık çalınca gelmeyiversin biraz büyüyünce erkek kuş alırım olmazmı sayın abilerim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

Sayın abilerim arkadaşlarım kardeşlerim üstadlarım :)

Bi kaç foto daha yükledim belki burdan net anlarsınız flaş yok bunlarda :)
ZNqPWA.jpg

oQmR22.jpg

lYD6Lk.jpg

nPD3kg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Cevap veren yokmu :)

Bence erkek kuş. Biraz hırpalanmış gibi sanki. Özellikle göğüs altı tüyleri sağlıklı görünmüyor.

dişi kardeşim sanırım bence verme bendede var bi tane seninkinden daha büyük ama erkek alcam yavrularını eğitim artık

bencede erkek olucak dişiyede döe bilir sonradan .)

Son düzenleme:
Tüy mü döküyor neden böyle tüyleri ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

Daha yavru çünkü 30 günlük falan dediler tüyleri yeni çıkıyo dediler. Elime çok alışkın tepemden inmiyo elimden hiç gitmiyo. Şimdi tüyleri falan iyice çıktı göğsü belli olmuyor artık. Ben konuları inceliyorum benimkiyle ceresi aynı olanlara erkek diyolar benimkine dişi dediler hep :D:D Onlar tecrübeli insanlar tabi ama o kuşlarla burnu aynı ve onlar erkekken benimki niye dişi :D

Geri