Karadeniz Pet

Yavru kuşum dengede duramıyor,düşüyor

• Konbuyu başlatan Zahid Çakmak
  • Başlangıç tarihi
Z

Zahid Çakmak

Guest
Arkadaşlar benim kuşum iki-üç aylık kendi yumurtam. annesinden ayırdık ve 1 haftadır benle .gayet cana yakın sağlıklı bir kuştu ama bu sabah okuldan döndüm ve elime aldım dik durmuyor oturuyordu. önce sevimli göründü ama sonra faklı bir şey fark ettim kuş kendini geriye atıyor ve parmağımı iyi kavramıyordu yere koydum yere sıkı basıyordu ama durduk yere sarsakladı ve öne yuvarlandı sanki kafası öne çekiyormuş gibi öne sendeliyor sonra düşmemek için geri geri yaslanıp yuvarlanıyor sürekli bunlar tekrarlanıyor sabit ve dik duramıyor şu an kafesinde ne tüneğe konuyor ne yemlikte durabiliyor .:( sizce nedeni nedir ve yapabilirim yardım ederseniz minnettar olurum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Yardım edebilecek olan var mı acaba ?

çarpık bacak olabilirmi

Evden çıkarken gayet iyiydi döndüğümde bu hale gelmişti halinden memnun gibi bacaklarını kullanıyor ama doğru dürüst yürümek ve dengede durmayı başaramıyor

sonradan olduysa felçtir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

foto yolasana

Hiç felçli gibi durmuyor her şey tamam gibi ama sıkıntılı. felç belirtileri tam nelerdir?

Geri