petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşum dengede duramıyor,düşüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Zahid Çakmak tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Zahid Çakmak

Arkadaşlar benim kuşum iki-üç aylık kendi yumurtam. annesinden ayırdık ve 1 haftadır benle .gayet cana yakın sağlıklı bir kuştu ama bu sabah okuldan döndüm ve elime aldım dik durmuyor oturuyordu. önce sevimli göründü ama sonra faklı bir şey fark ettim kuş kendini geriye atıyor ve parmağımı iyi kavramıyordu yere koydum yere sıkı basıyordu ama durduk yere sarsakladı ve öne yuvarlandı sanki kafası öne çekiyormuş gibi öne sendeliyor sonra düşmemek için geri geri yaslanıp yuvarlanıyor sürekli bunlar tekrarlanıyor sabit ve dik duramıyor şu an kafesinde ne tüneğe konuyor ne yemlikte durabiliyor .:( sizce nedeni nedir ve yapabilirim yardım ederseniz minnettar olurum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Yardım edebilecek olan var mı acaba ?

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    çarpık bacak olabilirmi

3. Zahid Çakmak

Olabilir,Acaba belirtileri nelerdir

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bence felç geçirmiş kuş biryerlere çarptımı ??

5. Zahid Çakmak

Evden çıkarken gayet iyiydi döndüğümde bu hale gelmişti halinden memnun gibi bacaklarını kullanıyor ama doğru dürüst yürümek ve dengede durmayı başaramıyor

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    sonradan olduysa felçtir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

foto yolasana

7. Zahid Çakmak

Hiç felçli gibi durmuyor her şey tamam gibi ama sıkıntılı. felç belirtileri tam nelerdir?

Sayfayı Paylaş