petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebek12 tarafından 14 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, 2 gün önce yeni mubişimi aldıım :) Aldığım yere özellikle erkek ve yavru istediğimi söyledim fakat kuşum dişi gibi.. Ben konuşma eğitimi vermek istiyorum. 2 gündür çok fazla ilgileniyorum.Elimden kaçmıyor korkmuyor. 2-3 aylık. Sizce konuşur mu? Kafesten ne zaman çıkarmalıyım?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    2 hafta kadar kafes içinde eline alıştır. Sonra salabilirsin. Kunuşması 2-3 ayı bulabilir.

3. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederiim :) biraz önce elimi koydum kafese isaret parmağımla ürkütmeden sevdiim uyuduu elimi cekince açıyo gözünüü hoşuma gitti kaçmıyo bendeen :) dişi olsa da bir iki kelime öğretebilirim inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

Kuşumu seviyorum kafesin içine elimi sokarak uyuyo çok hoşuna gidiyor.. Forumdaki arkadaşlar dişi dediler konuşturmak da istiyorum sizce nasıl olur?

Sayfayı Paylaş