Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşu

Halilıbo

Yeni Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar sizlerin yardımına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim benm yavru muhabbet kuşum var 5 günlük kursak mantarı oluştu boğazında ılık pamukla dışkısını yaptırıyorum ama boğazını açamıyorum bir ilaç varmıs nereden bulabilirim eczalerden satılıyor mu yardımcı olursanız sevinirim tesekkürlrr simdiden

Öncelikle geçmiş olsun.. Kusma ve kötü koku mevcut mu acaba ?

Forumda arattığım zaman özellikle salyalı kusmuk ve kokudan şikayet etmişler kursak mantarında..Daha çok küçükmüş belkide ondandır bilemiyorum ama sizde takip edin bakalım durumuna annesi beslemiyor mu çünkü daha yavru ..

Forumda arattığım zaman özellikle salyalı kusmuk ve kokudan şikayet etmişler kursak mantarında..Daha çok küçükmüş belkide ondandır bilemiyorum ama sizde takip edin bakalım durumuna annesi beslemiyor mu çünkü daha yavru ..
Annesi besliyor ama kursak mantarı olmus bogazı şişmiş bir sekilde yrn Triflucan ilacını alcam birde onu denemek istiyorum

5gunluk yavruda kursak mantarı oldugunu varsayalim.Annesi onu besliyorsa illaki annesi veya babasinda varki gecti.Bu durumda diger yavrulariniz varsa onlarda da vardir.Şahsen o kadar küçük kuşun nasıl tedavi edileceğini merak ettim sizin kadar.Kanaatimce ilac tedavisini kaldiramaz diye dusunuyorum.Ustaların cevabini bekleyelim.Gecmis olsun

Selamünaleyküm arkadaşlar sizlerin yardımına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim benm yavru muhabbet kuşum var 5 günlük kursak mantarı oluştu boğazında ılık pamukla dışkısını yaptırıyorum ama boğazını açamıyorum bir ilaç varmıs nereden bulabilirim eczalerden satılıyor mu yardımcı olursanız sevinirim tesekkürlrr simdiden
Yanlış bilgi vermek istemiyorum ama kuşunuz daha çok küçük benim kuşum 5 aylıkı ve kursak mantarı oluşmuştu. veteriner mikostatin şurup verdi her gün suyuna 1 damla damlattım ve 7 günde gfeçti. bunun yanında truflucan iyi gelir diye biliyorum ama kuş daha çok küçük!!!

Geri