petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru ölümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve saltik61 tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. saltik61

saltik61 New Member

Beğenileri:
    0
    Günaydın arkadaşlar benim mubişler 8 tane yumurtladılar.Sekiz taneden 5 tanesi çıktı fakat son 3-4 gündür şöyle bir sıkıntı var ilk çıkan yavruda sorun yok fakat ikinci yavru 3 gün önce öldü yavrunun kursağı dolu idi vücudunda herhangi bir yara berede yoktu bu sabah baktığımda onun peşine çıkan yani üçüncü yavruda aynı şekilde ölmüş son çıkan 2 tane ufaklıkta herhangi bir sorun yok acaba yavrularım neden ölüyor.Dikkatimi çeken mesele ölenler hep ikinci büyükler acaba en büyük yavru kendine rakip görüptemi öldürüyor anlayadım gitti yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    çok geçmiş olsun büyük yavru öldürmez anne yeterince beslemiyor olabilir

3. saltik61

saltik61 New Member

Beğenileri:
    0
    Üstad ölen iki yavrununda kursakları baya doluydu.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    o zaman rahatsızlanıp ölümşlerdir çünkü büyük yavru zarar vermez bit olsa ilk küçüklere saldırırdı.

5. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    geçmiş olsun ölen yavruların derilerinde kuruma kararma yada morarma oldumu.ölen yavrular genelde 1 haftalığa yakınmı.bu belirttiğim belirtıler varsa trichomonıasıs denilen var olan 200 mantar çeşidinden sadece birisi.tedavi ve ilaç için bana ulaşabilirsin.tekrar gecmıs olsun

6. saltik61

saltik61 New Member

Beğenileri:
    0
    Üstad bu ilaç tedavi edermi acaba?

Sayfayı Paylaş