Karadeniz Pet

Yavru ölümü

saltik61

Yeni Üye
Günaydın arkadaşlar benim mubişler 8 tane yumurtladılar.Sekiz taneden 5 tanesi çıktı fakat son 3-4 gündür şöyle bir sıkıntı var ilk çıkan yavruda sorun yok fakat ikinci yavru 3 gün önce öldü yavrunun kursağı dolu idi vücudunda herhangi bir yara berede yoktu bu sabah baktığımda onun peşine çıkan yani üçüncü yavruda aynı şekilde ölmüş son çıkan 2 tane ufaklıkta herhangi bir sorun yok acaba yavrularım neden ölüyor.Dikkatimi çeken mesele ölenler hep ikinci büyükler acaba en büyük yavru kendine rakip görüptemi öldürüyor anlayadım gitti yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

çok geçmiş olsun büyük yavru öldürmez anne yeterince beslemiyor olabilir

Üstad ölen iki yavrununda kursakları baya doluydu.

o zaman rahatsızlanıp ölümşlerdir çünkü büyük yavru zarar vermez bit olsa ilk küçüklere saldırırdı.

geçmiş olsun ölen yavruların derilerinde kuruma kararma yada morarma oldumu.ölen yavrular genelde 1 haftalığa yakınmı.bu belirttiğim belirtıler varsa trichomonıasıs denilen var olan 200 mantar çeşidinden sadece birisi.tedavi ve ilaç için bana ulaşabilirsin.tekrar gecmıs olsun

geçmiş olsun ölen yavruların derilerinde kuruma kararma yada morarma oldumu.ölen yavrular genelde 1 haftalığa yakınmı.bu belirttiğim belirtıler varsa trichomonıasıs denilen var olan 200 mantar çeşidinden sadece birisi.tedavi ve ilaç için bana ulaşabilirsin.tekrar gecmıs olsun

Üstad bu ilaç tedavi edermi acaba?