Karadeniz Pet

Yavru yumurtadan çıktı ne yapmam lazım

karargahx

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba ilk uretimim 8 yumurta olmasi lazimdi 2 sini kırdılar yavrulardan teki yumurtadan çıktı birsey yapmam gerekyormu?

Bide rengi nasıl oluşuyor anne veya babasinkinemi benziyo 2 sarı kustan mavi kuş cikarmi ?

4343cb1ff18e7ac2caff201f075a11bd.jpg

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Maşallah Güle güle büyütün hiç belli olmaz pratik yumurta maması yapıp verin

[MENTION=15295]karargahx[/MENTION] Hayırlı olsun. Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin. Yemini, suyunu taze tut. Vitamin ve mama vermeye çalış. Kalamar kemiği mutlaka olsun. Hem streslerini atıyorlar:) hem ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Kumu mutlaka olsun. Talaş konusunda da keşke hamster talaşı alsaydın. Yavru için inşallah sorun teşkil etmez.

Hamster talaşıyla bolfo toz ilaç harmanlayıp serin altına parazit bit vs olmaz havalar ısınacak malum sıkıntı olmasın

Maşallah.Sağlıkla büyüyüp ömrü uzun olur İnşallah.

Tavsiyeler için sağolun arkadaşlar :) yapmaya calisicam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Talaslari biraz kenara çektim fazlada kurcalamak istemedim bazı yerlerde okudum anne kiskanip öldürüyor falan dediler varmı gerçekliği ?

Tabiki gerçekliği var çok kurcalarsan anne bakımı keser vs vs

Tavsiyeler için sağolun arkadaşlar :) yapmaya calisicam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Talaslari biraz kenara çektim fazlada kurcalamak istemedim bazı yerlerde okudum anne kiskanip öldürüyor falan dediler varmı gerçekliği ?

Dediğim gibi gerçekliği var. Karakter meselesi. Her insanın nasıl farklıysa, kuşların da farklıdır.

bencede hamster taşalı koyman lazım o taşal yavruya zarar verebilir .

Talaslari degistirirken anne kızmasın ? Cekiniyorum acikcasi

Zaten bu saatten sonra ara verirler heralde talaslari çıkarayimmi ? Yavrular yeme geldikten sonra tekrar eklerim?

Son düzenleme:
Geri