petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular büyüdü ,ayırmalımıyım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş94 tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Arkadaşlar herkeze merhabalar, muhabbet kuşu çiftimin yavruları yem kırmayı öğrendi gibi ,ama anneleri yine kuluçkaya yattı ,bugün baktım birdaha yumurtlamış ellemedim bende , acaba diyorum yavruları başka kafesemi alsam yoksa hepbirlikte kalsalar sorun olurmu ,bu arada yavrular 40 günlük kadar oldular..

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim başka kafese alman şart. Bazen anneler yumurtayı eski yavrulardan kıskanır ve onlara zarar verirler. Yem kırmayı öğrendilerse sorun yok ayır. En küçük kırıyo mu bilmiyom hiç olmadı arada bir babayı atarsın yavruların yanına o doyurur. Maşallah...

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Cevaplarınız için çok teşekkürler..

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ayir ayır aksi halde zarar verebilir anne keyifli hobiler

6. Ahmet SARUHAN