Karadeniz Pet

Yem, Su, Kemik Değişimi Muhabbete İshal Yapar Mı?

Kutay77

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, kuş bakmaya yeni başladım. 3 gün önce petshoptan yavru bir muhabbet kuşu aldım. 1. Gün dışkısı normaldi. Ancak 2. gün sıvılaştı. 3. gün durumu ise aşağıdaki resim gibi. Kuş durgun ve tüneğin üstüne yatar pozisyonda duruyor.

Acaba yem, Su ve kalamar kemiği değişikliği nedeniyle mi ishal oldu? Ne önerirsiniz tedavi için.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kan yok renk yansıması olmuş sanırım. Akşam bir daha çekerim resim.

Sabah pirinç suyu ve patates haşlaması verdim. Öğlen biraz hareketlendi. Yem ve suyu aldım kafesten.

Kuş yeni sıkıntı yok eğer ishal devam ederse yaz bide pirinç suyu çok hızlı kesiyor ishali

Bu sabahki durum görseldeki gibi. Poposuna biraz dışkı yapılmıştı sabah ve çok kaşınıyordu. O mu rahatsız etti acaba?

Bu sabahki durum görseldeki gibi. Poposuna biraz dışkı yapılmıştı sabah ve çok kaşınıyordu. O mu rahatsız etti acaba?

Bence biraz fazla ishal bir bardağa yarısına kadar pirinç doldur cezvede su kaynat pirincin üstüne dök 15 dakika bekle iyice suyu çıksın pirincin sonra suluğa sadece pirincin suyunu süzüp koy normal su katma üstüne sadece pirincin suyu

Merhaba arkadaşlar, ge oral tedasinde 3. gün içerisindeyiz. Dışının son durumu aşağıdaki gibi. Ayrıca 5 gündür sadece aspur ve daldarı veriyorum. Genel olarak kafese alıştı kendi girip çıkmaya başladı. Genel görümümü daha iyi.

Sizce bırakayım mı kendi kendine iyileşir mi? Yoksa veterinere mi götüreyim?

Geri