Karadeniz Pet

yemden böcek çıktı!

Rassien

Onursal Üye
ya bu yemlerden böcek çıkıyo 1 hafta önce muhabbet kuşumun yeminden kurt gibi bişey çıkmıştı hemen atmıştım o yemi yeni yem almıştım birde aspur almıştım sadece aspur bugün yemikten aspurun kabuklarını üflerken yine o kurttan çıktı acaba aspuru atsam mı yoksa kurtlu mu kurtsuz mu bakıp ona göre kullanmaya devam etsem mi birde bu yemlerden niye kurt çıkıp duruyo kurdun oluşmaması için napmalıyım yemleri hep kavanozlarda saklıyorum ama yinede oluyor:confused:

Son düzenleme:
ya bu yemlerden böcek çıkıyo 1 hafta önce muhabbet kuşumun yeminden kurt gibi bişey çıkmıştı hemen atmıştım o yemi yeni yem almıştım birde aspur almıştım sadece aspur bugün yemikten aspurun kabuklarını üflerken yine o kurttan çıktı acaba aspuru atsam mı yoksa kurtlu mu kurtsuz mu bakıp ona göre kullanmaya devam etsem mi birde bu yemlerden niye kurt çıkıp duruyo kurdun oluşmaması için napmalıyım yemleri hep kavanozlarda saklıyorum ama yinede oluyor:confused:

Muhtemelen aldığınız yemlerde veya aspur zamanı geçmiş yada nem almış zamanında. Bozulmuş olabilir yoksa kuru ortamda bir şey olmaması lazım. Bence yem fazla değilse hepsini atın ve yeniden kaliteli ve iyi bir yerden alın yeminizi.

atmayın parka götürün dökün güvercinler yerler güvercine sokak kuslarına bişey olmaz yem alırken kapalı paketleri alın son kullanma tarihinede mutlaka bakın

evet bir bahceye vs dökün sokak kuşları yararlansın

bundan sonra alacağınız yemleri buzdolabında saklarsanız böyle durumlarla karşılaşmazsınız

tamam zaTEN ALDIĞIM AZ BİŞEYDİ TEKRAR ALIRIM SOKAĞA DÖKERİM SERÇELER KUMRULAR YESİN :)

Aldığın yemleri kavanoza döküp buzdolabında sakla...

Son düzenleme:
Bahcen varsa birazinida topraga ek yaza belki yesillenir kuslarina verirsin

yeni aspur alıcam bu yemleride birazını dökücem belki yeşillenir birazınıda soğaka parka falan dökcem kuşlar yesin

Geri