Karadeniz Pet

Yemden çıkan bu şey ne ?

Ecrin Karadağ

Onursal Üye
(dosya boyutu büyüktü siteye yükledim)
Yemin içinden çıkan bu beyaz şey nedir ? zararlı mı?

Yemlikteki tohum çeşitleri yetersiz görünüyor. Sadece darı çeşitleri var. Yetersiz bir beslenme olacaktır.:) Aşağıda ki linkini verdiğim yemden kullanmanızı önerceğim. Ben sultan papağanlarım için bunu kullanıyorum.

Yemlikteki tohum çeşitleri yetersiz görünüyor. Sadece darı çeşitleri var. Yetersiz bir beslenme olacaktır.:) Aşağıda ki linkini verdiğim yemden kullanmanızı önerceğim. Ben sultan papağanlarım için bunu kullanıyorum.
Teşekkürler zaten bunu almıyoruz aslında ama farklı almışız maalesef, iyi bir yem gibi duruyor alırım büyük ihtimalle öneri için teşekkürler

Ben de bir ara kullanıyordum ama çeşitli kişilerce kalitesiz bulunduğu söylenince bıraktım.

Şu an bunu kullanıyorum. Yakınımda ki hayvan dükkanı toptan bir yer olduğu için de oldukça ucuza alıyorum. Gayet memnunum.

Tavsiyem kuşlarınız için Prestige mamadır. Paraketler için en kaliteli yem, Muhabbet kuşu yemininde çok iyi olduğunu duydum lakin hiç kullanmadım.

Ben de bir ara kullanıyordum ama çeşitli kişilerce kalitesiz bulunduğu söylenince bıraktım.

Şu an bunu kullanıyorum. Yakınımda ki hayvan dükkanı toptan bir yer olduğu için de oldukça ucuza alıyorum. Gayet memnunum.
Bazen paketlerin içindeki tohumlar farklık göstere biliyor. Şu an benim aldığım paketlerdeki yem karışımı güzel.
Beaks yemi bende kullandım oda kaliteli bir yem. :)

Yem icinde Aspur(kanarya yemi) cok olani ve cesitliligi fazla olani tercih edin

Imkan varsa kendi kasrisiminizi yapin
En pahali yemde dahi sacma sapan seyler çıkabiliyor ve aspur oranlari düşük

quik gurme yem kullanıyorum sizce iyimi
Yem çeşitliliği ve Aspur oranı
Okudugum yazi makale vs yurt disinda aspur orani %30 altına düşmüyor
Bizde kullanilan yem paketlerinde %5 bile deildir

Ben % 20 ye orantilamaya çalışıyorum kuşlar keyifle yiyor isal e karsi da etkisi var
Ayni zamanda kuşlarınız zayif ise yaglanmalarini sağlar
Aşırıda olmamali tabi

Geri