Karadeniz Pet

Yemek borusu soldamı sağdamı ?

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Nefes ve yemek borularının yönünü bilen varmı. Lütfen yönleri kuşa göre tarif edelim.

bilmediğiniz işlere lütfen kalkısmayın napcaksın kusun yemek borusunu

şu an hiç bişi anne baba bakıyor. Gelecekte %1 de olsa işe yarar belki

Son düzenleme:
Diğer konuda az karıştı ortalık.Sana direk şöyle söyliyeyim.Kuşu avcuna aldın yüzü sana dönük.Mamanın kıvamını hazır hale getirdin sol tarafta yemek sağ tarafta nefes borusu.Gaganın kenarından yavaşça açtın aparatın uç kısmıyla sonra yavaşça yemek borusuna doğru ilerlettin zaten sol taraftan belli ediyor kendini derinin altından.Yavaşça basıyorsun mamayı kursak şiştiğinde yavaşça çekiyorsun.Çok zor bir şey değil bu uygulama.senin durumunda yapılacak bir şey yok 28 günlük yavru havada karada yem yer.Sen beslemeye kalksan dahi bünyesi artık katı besin istediği için bozarsın kuşu ishalden gider.Şu an benimde 3 sultan yavrum var 10 küsür günlükler eve yanıma aldım 5 saatte 1 besliyorum.

Son düzenleme:
valla ben yüzü bana dönükken sol taraftan gaganın yanından hortumu sokuyorum sağa doğru itiyorum ve kursağını buluyosoldan hiç denemedim hiç ölen kuşumda olmadı ya benim elim çok alıştı yada sağ sol olarak değilde önlü arkalı bu borular

Geri