Karadeniz Pet

yemek yemiyorrr !!

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Kusu dun aldigim dan beri yemek yemiyoo kafesin altindada yemek kabindada dunden beri hic kabuk yokk napmam lazim elma verdim iştahini acsin diye ama onuda yemedi nolur yardimm biraz :(

kuşun yeni olduğu için yabancılık çekiyordur o yüzden yemiyordur acıkınca mecbur yicek fakat biz işimizi garatiye alalım kuşçudan aspur alın (kanarya yemi)
kabuğu kolayca çıkartılabildiği için yemeyi severler içine birazda normal yemden koy karıştır
tüneğinin hemen yanına as yemliği yer böylelikle

Evt aynen dediklerinin hepsi var aspur verdim zate yemlen karisik ben kusu tee dun aldim bu zmana kadar yemesi gerekmiyomu yem kabinin icine giriyo yemleri tavuk gibi disari atiyo . kusum kucuk oldugu ici. Olurmu ki 30 40 gunluk profilden

sorun olmaz diye biliyorum sonuçta dün almışsın yeni yerine alışamadığı için korkuyor ve yabancılık çekiyor sen göremden yer onlar

30 40 gunluk kus kendiliyinden yemeyi ögrenirmi yani bu yas ta illa yermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Peki ne zman yemeye baslar

belki de yavru olduğundan dolayı kabukları soyamıyordur pet shoplarda yavrular için kabuksuz yemler satılıyor birde ortama alışınca yemeye başlar diye düşünüyorum

Geri