petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemek yemiyorrr !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

Kusu dun aldigim dan beri yemek yemiyoo kafesin altindada yemek kabindada dunden beri hic kabuk yokk napmam lazim elma verdim iştahini acsin diye ama onuda yemedi nolur yardimm biraz :(

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşun yeni olduğu için yabancılık çekiyordur o yüzden yemiyordur acıkınca mecbur yicek fakat biz işimizi garatiye alalım kuşçudan aspur alın (kanarya yemi)
    kabuğu kolayca çıkartılabildiği için yemeyi severler içine birazda normal yemden koy karıştır
    tüneğinin hemen yanına as yemliği yer böylelikle

3. musa351

musa351 Guest

Evt aynen dediklerinin hepsi var aspur verdim zate yemlen karisik ben kusu tee dun aldim bu zmana kadar yemesi gerekmiyomu yem kabinin icine giriyo yemleri tavuk gibi disari atiyo . kusum kucuk oldugu ici. Olurmu ki 30 40 gunluk profilden

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sorun olmaz diye biliyorum sonuçta dün almışsın yeni yerine alışamadığı için korkuyor ve yabancılık çekiyor sen göremden yer onlar

5. musa351

musa351 Guest

30 40 gunluk kus kendiliyinden yemeyi ögrenirmi yani bu yas ta illa yermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Peki ne zman yemeye baslar

6. rüyaperii

belki de yavru olduğundan dolayı kabukları soyamıyordur pet shoplarda yavrular için kabuksuz yemler satılıyor birde ortama alışınca yemeye başlar diye düşünüyorum

7. musa351

musa351 Guest

Bakalim eyer boyle giderse mecbur alirim

Sayfayı Paylaş