Karadeniz Pet

Yeni 2 Katlı Sakmamız Kasım 2018 (Ayhan OTÇUOĞLU)

Ayhan OTÇUOĞLU

Süper Moderatör
Arkadaşlar,
Yeni salmamızı sizlerle paylaşıyorum. Yaklaşık 800-100 TL arası maliyeti oluyor.
Keyifli Seyirler Dilerim.

Arkadaşlar,
Yeni salmamızı sizlerle paylaşıyorum. Yaklaşık 800-100 TL arası maliyeti oluyor.
Keyifli Seyirler Dilerim.
Bende yeni video ne zaman gelir diyordum. Severek takip ediyorum youtube da. Kuşlarınızın maşallahı var. Sizden ögrendigim de cok şey var. Özellikle renk ve mutasyonlar hakkında. İyi çalışmalar dilerim

Maşaallah çok çok güzel olmuş güle güle kullansınlar

Bende yeni video ne zaman gelir diyordum. Severek takip ediyorum youtube da. Kuşlarınızın maşallahı var. Sizden ögrendigim de cok şey var. Özellikle renk ve mutasyonlar hakkında. İyi çalışmalar dilerim
Teşekkürler.
Öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Ellerine sağlık abi.

Güle güle kullan abi inşallah sağlıklı mutlu kuşların olur

Gonderdim fakat kuyruga alındı diyor. Umarım iletilir.

Bu kuş rainbow mu? 2 ay önce spangle rainbow demistiniz. Simdi tüy değiştirdi vs. Güzelleşti öncesine göre. Suan 6 aylık civarı sanırım. 3 renk var ve hem kafa opal hem vücut spangle hem de gri kanat. Yanlış da biliyor olabilirim. Bi aydınlatır mısınız?

Ekli dosyalar

• IMG-20181118-WA0025-1.jpg
    IMG-20181118-WA0025-1.jpg
    102.7 KB · Görüntüleme: 15
Bu fotoğrafta spangle değil. Ancak Sarı Surat 2 mi tam anlaşılmıyor. Rainbow'a en yakın mutasyonlardan biri. Keyifle besleyin.
Dediğim gibi tüy degistirince bambaska bir kus oldu :) Teşekkür ederim. Ne olursa olsun çok güzel maşallah. Umarım yavru alabilirim bu güzel çiftten.

Ekli dosyalar

• 1543085563222.jpg
    1543085563222.jpg
    605.9 KB · Görüntüleme: 12
Geri