Karadeniz Pet

Yeni aldığım Jumbo için yardımcı olabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Kağan UĞURLU
  • Başlangıç tarihi
Biraz daha görseli yüksek daha heybetli duruyor

vu8db.jpg

showların alın ve yanak tüyleri daha gösterişli olur

mAŞALLAH güzel yavru..Güle güle büyüt..

evet jumbo kuş gagasi biraz daha içe doğur diger muhabbet kuşlarindan dikkat etiysen petshopcu doğur söylemiş cinsiyeti de erkek.

Kafesimde akıllı yemlik var, bir sıkıntı olur mu ? Aldığım yerde kullandıkları yemlikler normaldi. Geleli yaklaşık 8 saat oldu, ne yemliğe ne de suluğa yaklaşmadı. Daha yavru olduğundan endişelendim. Akıllı yemlik olayını çözer ve yemini yer değil mi ?

Kafesimde akıllı yemlik var, bir sıkıntı olur mu ? Aldığım yerde kullandıkları yemlikler normaldi. Geleli yaklaşık 8 saat oldu, ne yemliğe ne de suluğa yaklaşmadı. Daha yavru olduğundan endişelendim. Akıllı yemlik olayını çözer ve yemini yer değil mi ?

Bikaç gün yada alışana kadar yem yemeyebilir ortama alışana kadar fazla üstüne gitmeyin yavaş yavaş konuşun ani hareketlerden kaçının yavru daha cabuk alışır ortama falan

Bizler hobiciyiz arkadaşın aldığı yer ticaret amaçlı satılan yer.Gayet normal ustam , o insanlar ekmek yiyor o kuşlardan. Bize sadece yem parası çıksın yeter.

Ayrıca aslında aldığın fiyatlara hiçbir zaman kuş satmam ama o aldığında vakit Bayram için herkeze jest geçmek istedim ve birçok arkadaşa çok uygun fiyata kuş vermiştim.

Güle güle büyütün besleyin helal i hoş olsun..

Geri