Karadeniz Pet

Yeni aldığım kuş hakkında Sorunlarım/Sorularım

Eğer probiyotik olarak maya kullanılacaksa. Hazır mama alınıp önce mayasız olarak Kuş mamaya alıştırılır. Daha sonra mamaya katılarak verilir. Yavru ve tüy dönemi her gün sonrasında haftada 2-3 defa

Eğer probiyotik olarak maya kullanılacaksa. Hazır mama alınıp önce mayasız olarak Kuş mamaya alıştırılır. Daha sonra mamaya katılarak verilir. Yavru ve tüy dönemi her gün sonrasında haftada 2-3 defa
Anladım peki 100 ml suya katıp karıştırarak versek olmuyor mu? Ben şu an öyle verdim içiyor faydasını da görüyorum. Mama ile versek daha mı faydalı olur ?

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suya kattıktan 1 saat kadar sonra suyu koklarsanız ekşi koktuğunu görürsünüz. Saatte bir veya en geç 2 saatte bir değişilecekse suya da katılsa olur.

Muhabbet kuşum hakkında gelişmeler ishal eh geçti poposu daha temiz derisi kırmızı değil ama şöle bir sorunum var arada tıksırma hapşurma ve kusma gibi hareketler yapıyor (arkasını dönüp uyumuyor ve kendini kabartmıyor)

Muhabbet kuşum hakkında gelişmeler ishal eh geçti poposu daha temiz derisi kırmızı değil ama şöle bir sorunum var arada tıksırma hapşurma ve kusma gibi hareketler yapıyor (arkasını dönüp uyumuyor ve kendini kabartmıyor)
Dışkı paylaşın demiştim paylaşmadınız

Asafagsgdhfnahagaf :)

Benimde en sevdiğim çakmağım bozulmuştu o şekilde
Adaghahagshdjabdshaj :)
Bence verecek mantıklı bir cevabın yoksa konuya mesaj atma konu dışı mesaja giriyor bu ve konu dışı mesaja karşıyım 2 seferdir aynı şeyi yapıyorsun mesela "Kuşum şimdide hapşırmaya başladı" dediğimde random attın bu komik bir şey değil ki kırdıysam af ola bu arada.

Bu arada random'un aşağısındaki yazıyı görmemişim af ola tekrardan :D

Bu arada kakası sıvı yrm yemdiğinden sadece su içtiğinden olabilir mi ishal ise nadıl tedavi edebilirim
İshal ise yulaf tohumu vermeni öneririm hem yulafı severek yerler hemde ishale iyi gelir. Yulaf tohumuda pet shoplarda satılır eğer evinde varsa almana gerek yoktur ver yesin yavrucak:))

İshal ise yulaf tohumu vermeni öneririm hem yulafı severek yerler hemde ishale iyi gelir. Yulaf tohumuda pet shoplarda satılır eğer evinde varsa almana gerek yoktur ver yesin yavrucak:))
Merhaba sonunda telefonum elime ulaştı 2 resim çektim ve dışkısı bir garip ama ilk güne göre daha toplu şöle bir sorun var o beyaz şeyler düşündüğüm şey mi ? kurt ? lütfen değil diyin karınca görmeyim karı gibi çığlık atarım ama kuşumun sağlığı için temizlemek zorundayım
VMgZqP.jpg

nW5v8R.jpg

Yok kurt değildir merak etmeyin. Neler yaptınız bi anlatın bakalım. Ense damlasından damlattınız mı ?

Geri