petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni eş aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve smcn tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. smcn
    Gizli

smcn Guest

Bugün erkek muhabbetimin yanına dişi aldık daha 1 gün oldu dişi yanına gidiyor salınca peşinden ayrılmıyor ama erkek yüz vermiyor gibi biraDa korkuyor sanki ondan.erkek kuşumu yavruyken aldık daha başka kuş bile görmedi alışık değil sanırım dişiyi toplu kafesten aldık.dişi 3 4 aylık erkek 8 aylık.beklemek dışında yapabileceğim bişey varmı acaba ?

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş ben de aynı dertten muzdaribim. Konuyu takip edeceğim. Bakalım ustalar ne yorum yazacak.

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Öncelikle zamana bırakın dişi küçükmüş daha gözlemleyin biraz erkek yada dişi birbirini kabul etmeye bilirler. Dişinini daha yavruya bakacak yaşında değil 3 4 ay sonra ancak yavrulamaya başlayacaktır.

muhabbetkusu.biz

#4 Mirac YILDIRIM, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  5. smcn
    Gizli

smcn Guest

Yavrulama önemli değil yanlız kalmasın diye eş almıştım Zaten.biraz alıştılar gibi.dişi kuşum çok iyi çıktı ama daha ilk günden kafamıza kolumuza konuyor bazen.bizim oğlan kafese hiç salınmadığı için çekiniyor galiba biraz

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Beklemekten başka bir yol yok. Yavru almaya da çok hevesli değilseniz salabilirsiniz kuşlarınızı. Maşaallah keyifli hobiler

Sayfayı Paylaş