Karadeniz Pet

Yeni ingiliz damatlar:))

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
Tesekkurler arkadaslar en guzelleri sizlere nasip olsun.

fiyat vermiyor arkadaş ama 60-80 arasıdır
Özelden soran arkadasalara elimden geldigince cevap yazmaya calisiyorum.Normalde fiyat vermeyi sevmiyorum sonucta bu kuslarin hayalini kurup alamayan yada almak icin uzun sure beklemek zorunda kalan arkadaslar olabilecegi dusuncesiyle.

Özelden soran arkadasalara elimden geldigince cevap yazmaya calisiyorum.Normalde fiyat vermeyi sevmiyorum sonucta bu kuslarin hayalini kurup alamayan yada almak icin uzun sure beklemek zorunda kalan arkadaslar olabilecegi dusuncesiyle.

fiyat vermekte herhangi bir sakınca yoktur . Siz fiyat vermeyerek hayallarını süsleyen şeyleri belki daha pahalı olup alamayacaklarını sanıyorlar. Sonuc olarak kus sizin almıssınız fiyatıda size özel olabilir ama düşünceniz bence yanlış kimse fiyattan etkilenmez :)

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fiyat vermekte herhangi bir sakınca yoktur . Siz fiyat vermeyerek hayallarını süsleyen şeyleri belki daha pahalı olup alamayacaklarını sanıyorlar. Sonuc olarak kus sizin almıssınız fiyatıda size özel olabilir ama düşünceniz bence yanlış kimse fiyattan etkilenmez :)
Öncelikle ben Turkiyede yasamiyorum.fiyat versem bile orasi ile ciddi farkliliklar var.ayrica fiyat benim icin özel degil sonucta ben boyle dusunuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:23 --

Maşallah hayırlı olsun

Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:25 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amin tesekkur ederim.