Karadeniz Pet

yeni jumbo yeni evine geldi

son yumurta nasıl olacak acaba.kuşmu yumurtadan çıkacak,yumurtamı kuştan çıkacak

durmadan çiftleşiyorlar bugün 3 kere denk geldim :) yine yumurtası var 5-6-7 olacak bu gidişle :) yumurtaların boyutu aycan da ki show yumurtaları ile aynı iriliklerini merak etmeye başladım çıkarlarsa :)

2. yumurtaydı benimki değilmi

fotoğraflardan ve benim özelden verdiğim tüyolardan seçersin bence ama madem 2 de karar kıldın 2 yi sana ayırırım :) martı bekle :) rainbowlar da çıktı elden yeni süprizler yapabilirim :)

fotoğraflardan ve benim özelden verdiğim tüyolardan seçersin bence ama madem 2 de karar kıldın 2 yi sana ayırırım :) martı bekle :) rainbowlar da çıktı elden yeni süprizler yapabilirim :)

harbiden 2 numaralı yumurta dediğin kadar büyükse.büyük bir salma yapmam lazım

harbiden 2 numaralı yumurta dediğin kadar büyükse.büyük bir salma yapmam lazım

bakalım :) dediğim gibi show yumurtası kadar dün kendim bizzat baktım :) bide 3 yaptı 4. yolda çiftleşme devam bunlar 6-7 yi görecek galiba :)

çok güzel yaaaa.vallaha kıskanmadım dersem yalan olur

çok güzel yaaaa.vallaha kıskanmadım dersem yalan olur

kıskanma kıskanma benim muhabbetim senin muhabbetin ayrı gayrımı var ;) hele bi işstanbula döneyim gel seç beğen git ;)

sen recep amcadan al dişiyi senin paşa da yakında senin yüzü güldürür :)

abi bu kuşun cinsi kaç kuruş para biriktirip almayı düşünüyorum.şimdiden 1 lira attım kumbaraya

neredrn aldiniz kusu masallah diyelim petsjopdanmi yoksa urwticolerdenmi

Geri