Karadeniz Pet

Yeni kafes yaptırsam.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 3 tane kuşum var 1 çift ve diğeri tek erkek 2 tane tel kafesim var diyorum ki bi tane üretim kafesi mi yaptırsam medefeden olsa ne kadar tutar 2 katlı olacak ama , önlerine tül yapabilirmiyim peki tüyleri v.s dökülmesin diye yere pc dolabının yanına koymak istiyorum o yüzden. Neden 2 katlı derseniz benim için ideal olur hem inşallah kuşlar çiftleşir yavru alırsam diğer tel kafeslere korum.

60 x 40 ön tel alsam iyi olurmu

Bu resimdeki gibi yaptırsam iyi olur mu sizce resim amatörce ama :)

9uoohu.png

dene kardeş olumlu sonuç alırsan bizde deneriz

Böyle satılıyor zaten çekmece altta 250 lira

bende hemen hemen bunun aynısı yapacağım. Mdf'den 3 kat olarak, sanayiden ucuza da buldum ortalama bana 100 tl'ye maal olacak, folluk, alt tava ve tel dahil olarak.

60x40 iyi olur. Ben 44*34 sipariş ettim. Ön kısma da küçük parça ekleyerek, oraya ince bez falan geçirilir pisliğin dışarı çıkması engellenir.

Nasip olursa bayramdan sonra yeni kafese geçeceğim. Bayram tatiline çıkmasaydım, haftaya hazırdı.

Son düzenleme:
bende hemen hemen bunun aynısı yapacağım. Mdf'den 3 kat olarak, sanayiden ucuza da buldum ortalama bana 100 tl'ye maal olacak, folluk, alt tava ve tel dahil olarak.

60x40 iyi olur. Ben 44*34 sipariş ettim. Ön kısma da küçük parça ekleyerek, oraya ince bez falan geçirilir pisliğin dışarı çıkması engellenir.

Nasip olursa bayramdan sonra yeni kafese geçeceğim. Bayram tatiline çıkmasaydım, haftaya hazırdı.

Hocam senin modelde fena değilmiş kaptım hemen.

Geri