Karadeniz Pet

Yeni kafes

Mustafa ÇOLAK

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni kafes almayı düşünüyorum . Fakat kafese en fazla ne kadar vermeliyim ederi ne kadardır pek bilgim yok.. Sizin bu konu hakkında bilginiz var mı? Elinizde iyi bir kafes örneği var mıdır?

Yerin varsa
büyük bi kafes al
Akıllı yemlik için ayrı
yuvalık için ayrı kapağı
olsun
bide dikine değilde
enine tellilal
tahta tünek li olsun

Boyalı kafesleri onermem zamanla hem kus kemirir ya da boyasi dökülür.
Yatay telli ve 3 kapılı olursa tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

kendi çiftim için almayı düşünüyorum nasıl sizce

66Opjk.jpg

kendi çiftim için almayı düşünüyorum nasıl sizce

66Opjk.jpg
ben aldım bundan 2 tane kafes güzel ama eksi yanları akıllı yemlik olmuyor kapılara kapı nın boyu biraz büyük ikincisi mandallı olmayıpta çekmeceli olsa çok iyi olacak zor oluyor mandalla temizlik işi kafesi yerinden çıkarıpda yapmak gerekiyor

Son düzenleme:
ben aldım bundan 2 tane kafes güzel ama eksi yanları akıllı yemlik olmuyor kapılara kapı nın boyu biraz büyük ikincisi mandallı olmayıpta çekmeceli olsa çok iyi olacak zor oluyor mandalla temizlik işi kafesi yerinden çıkarıpda yapmak gerekiyor

akıllı yemlik olmuyorsa vazgeçtim;)teşekkür ederim

Kardeş bende var satıyorum... İlanıma bakabilirsiniz...

Ben önceden bi çift için 800tl lik dev gibi papağan kafesi almıştım ,abartmıştım ozamanlar boyutları şöyleydi :) boy 1.95 genişlik 1metre derinlik 80cm di ,sonra 2 çift daha almıştım güzeldi ama oda küçük olduğu için hepsini satmak zorunda kaldım,kuşlar uçunca bütün tüy toz yatağımın üstündeydi ve kesin çözümün hepsinden vazgeçmek olduğunu düşündüm ozamanlar ve hepsini sattım ne kadar üzülerekte olsa,yani şimdi yine 2 çift kuşum var bi kafesin içinde kalıyolar ben çifthane almayı düşünüyorum en ideali bence

Kardeş benim satılık bir kafesin var ve herşeyi hazır bakmak istersen buyur...

Geri