Karadeniz Pet

Yeni Kafes

Berkay SEVEN

Yeni Üye
Bugün gittim kuşlarıma yeni büyük bir kafes aldım yavrular daha kendine bakamadığı için yeni kafese koymadım kuşlarımı.Annesi babası bakmaz diye yavrular kendine baktıkları zaman yeni kafeslerine geçiricem bölmeli kafes anne-baba bir yerde yavrular bir yerde durucak sıkıntı olurmu arada bir tel var. Yerleri aynı sadece kafes değişicek üremelerinde sıkıntı olurmu acaba ?

Kafesi 25 tl aldım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Çekmeceli olsa temizliği daha kolay olurdu sanırım.

sorun olmaz hatta ilerde kuş sesleri daha da üreme isteği uyandırır :) hayırlı olsun

Güzel kafesmiş.
25 tl ye nerden aldınız?

Güle güle kullan. Bir sorun olmaz.

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

sorun olmaz hatta ilerde kuş sesleri daha da üreme isteği uyandırır :) hayırlı olsun

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

Güzel kafesmiş.
25 tl ye nerden aldınız?

pet shop tan aldım :)

25 TL ye cok iyi hocam gule gule kullanin , bende de yavrular cikarsa yeni bir kafes dusunuyorum iyi fikir oldu bu ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafeslerin altini ugur beyin soyledigi gibi surgulu-çekmeceli almaya dikkat edin bence arkadaslar. Yumurta veya yavru oldugunda temizlemesi sıkıntı olabilir. 25 tl yine de cok uygun. Gule gule kullanin

25 TL ye cok iyi hocam gule gule kullanin , bende de yavrular cikarsa yeni bir kafes dusunuyorum iyi fikir oldu bu ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

Kafeslerin altini ugur beyin soyledigi gibi surgulu-çekmeceli almaya dikkat edin bence arkadaslar. Yumurta veya yavru oldugunda temizlemesi sıkıntı olabilir. 25 tl yine de cok uygun. Gule gule kullanin

teşekkür ederim :) bende sürgülü almayı düşünüyordum ama bu çok iyi geldi hemen görür görmez aldım ama altı çok rahat çıkıyor :)

Geri