Karadeniz Pet

Yeni kafes :)

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Kardeşimle birlikte bi kaç saat içinde şu masayı değerlendirip kuşlarımızın daha rahat etmesi için bi salma yaptık :) eksikleri varsa yorumlarınızı esirgemeyin .) saygılar.
q2unz.jpg

q2us0.jpg

q2utn.jpg

q2uuu.jpg

q2uwr.jpg

q2uxf.jpg

Türklüğün özünde var :D , eline sağlık gökay.

Led'leme yapabilirsin sağlam yapıştırıcı olursa iyi olur. Sürekli yakmak babında söylemiyorum fotograf almak istediğinde iyi

görünüme sahip olur salman.

eline saglık kardeşim gercekten güzel olmuş tek eksikligi ışıklandırma onunda yaptınmı tmmdr izlemeye doyamazsın

Ahahaah çok güzel olmuş ellerinize sağlık bende gardrobu şimdi gözüme kestirdim de validem keser beni :D

başarılı fakat temizlemesi zor olacak gibi duruyor keşke altına sunta yapsaydın çıkarıp takardın eğer öyleyse başarılı olmuş eline sağlık :)

Türklüğün özünde var :D , eline sağlık gökay.

Led'leme yapabilirsin sağlam yapıştırıcı olursa iyi olur. Sürekli yakmak babında söylemiyorum fotograf almak istediğinde iyi

görünüme sahip olur salman.

ÖYle yapmayı planlıyorum usta bakalım :)
eline saglık kardeşim gercekten güzel olmuş tek eksikligi ışıklandırma onunda yaptınmı tmmdr izlemeye doyamazsın

yapıcaz onuda az kaldı :)

Ahahaah çok güzel olmuş ellerinize sağlık bende gardrobu şimdi gözüme kestirdim de validem keser beni :D

sen tasarla kafanda valideyi ikna etmek kolay ;)
başarılı fakat temizlemesi zor olacak gibi duruyor keşke altına sunta yapsaydın çıkarıp takardın eğer öyleyse başarılı olmuş eline sağlık :)

Aynen temizliği zor olucak şimdilik böyle olsun ileride düşünücem bişeyler

güzel bir fikir guzel bir ortam yaratılmıs kuslar icin tebrikler.. ama arkadasında dedigi gibi temizlik biraz sıkıntı yaratıcak gibi size birde tellerin en azından alt bolumunun bir kısmına perde tul gibi birsey cekin bence kafesin icindeki tuy yem kabugu gibi seyler kuslar ucustugunda eviniizin icerisine dolmasın..

saolasın onlarıda dusunduk ama daha tam bıtrmdık. :)