petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kafes :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul
    Gizli

Kardeşimle birlikte bi kaç saat içinde şu masayı değerlendirip kuşlarımızın daha rahat etmesi için bi salma yaptık :) eksikleri varsa yorumlarınızı esirgemeyin .) saygılar.

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Türklüğün özünde var :D , eline sağlık gökay.

Led'leme yapabilirsin sağlam yapıştırıcı olursa iyi olur. Sürekli yakmak babında söylemiyorum fotograf almak istediğinde iyi

görünüme sahip olur salman.

3. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    eline saglık kardeşim gercekten güzel olmuş tek eksikligi ışıklandırma onunda yaptınmı tmmdr izlemeye doyamazsın

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ahahaah çok güzel olmuş ellerinize sağlık bende gardrobu şimdi gözüme kestirdim de validem keser beni :D

5. mert ulu
    Gizli

mert ulu Guest

başarılı fakat temizlemesi zor olacak gibi duruyor keşke altına sunta yapsaydın çıkarıp takardın eğer öyleyse başarılı olmuş eline sağlık :)

6. Gokay Akgul
    Gizli

ÖYle yapmayı planlıyorum usta bakalım :)
    yapıcaz onuda az kaldı :)

sen tasarla kafanda valideyi ikna etmek kolay ;)
    Aynen temizliği zor olucak şimdilik böyle olsun ileride düşünücem bişeyler

7. güzel bir fikir guzel bir ortam yaratılmıs kuslar icin tebrikler.. ama arkadasında dedigi gibi temizlik biraz sıkıntı yaratıcak gibi size birde tellerin en azından alt bolumunun bir kısmına perde tul gibi birsey cekin bence kafesin icindeki tuy yem kabugu gibi seyler kuslar ucustugunda eviniizin icerisine dolmasın..

8. Gokay Akgul
    Gizli

saolasın onlarıda dusunduk ama daha tam bıtrmdık. :)

9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    valla yaratıcılığı çok beğendim elinize sağlık

10. Mehmet ŞEKER
    Gizli

güzel olmuş eline sağlık :)

11. Rebulls
    Gizli

Rebulls Guest

vay be helal olsun

12. Gokay Akgul
    Gizli

Eyvallah :) şimdi kuşlarım alıştı bide çok iyi oldu sadece kafesin altını temizlemek sorun olucak gibi duruyor.

Sayfayı Paylaş