Karadeniz Pet

yeni kafesimiz geldi

İbrahim AKA

Meraklı Üye
Son düzenleme:
Güle güle kullanın.Hayırlı olsun. Hagen kafesler gerçekten kaliteli ve şık.

hayırlı olsun bence bekletme 2 kuşda kızgın hemen eşe at

Peki bekletmeyeyim zaten bi saattir sampiyon nara atiyor getirin gelincigi diye:)) birde hocam kafesi baska odaya alayimmi yoksa yanimizda dursalar nasil olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

Tesekkurler. Eski kafes hagenin yaninda gecekondu gibi oldu. Simdi disiyide attim kafese oynasiyorlar yuvaliga girip cikiyorlar

sessiz ve sakın oda daha ıyı olur cok fazla ılgi gosterme kafesden cıkarma hayırlısı ıle yavru alırsın

Peki hocam. Gerci hafataya ise basliyoruz evde kimse olmayacak sabah sekizden aksama sekize kuslar icinde iyi olur diye dusunuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

Hayırlı olsun yeni kafesin, ancak yuvalığı içerden takmışsın. Temizlik ve kontrol çok zor olacak bu şekilde. Üstelik kafes içinde yer de kaplıyor.
Genelde tel kesip dışardan takıyorlar bu yuvalığı..

Tesekkurler hocam. Bu kafesi almadan site icersinde arastirdim kesilen kafesleri falan gordum simdilik boyle deneyeyim diyorum acikcasi kafesi kesmeye kiyamadim:) arastiriyorum bakalim bulabilirsem m01 ön kapili telinden bi yedek onu arka telle degistiririz

Son düzenleme:
Tesekkurler hocam. Bu kafesi almadan site icersinde arastirdim kesilen kafesleri falan gordum simdilik boyle deneyeyim diyorum acikcasi kafesi kesmeye kiyamadim:) arastiriyorum bakalim bulabilirsem m01 ön kapili telinden bi yedek onu arka telle degistiririz

Kuluçka başlamadan sorunu çözmen gerekir, sonra sonuç hüsran olmasın. (Yumurtaya yatmama, yavrulara bakmama vb..)

kafes gerçekten çok hoş..
ama o yuvalık derdi de olmazsa...
bende 2 adet hagen var..
birinde tel kesip yuvalığı taktım, mecburen...

iyi günlerde kullanın...

bende 2 adet hagen var..

iyi günlerde kullanın...
Tesekkurler. Son kararimiz kafesi kesmek oldu bizimde sizde bi resim varsa iyi olurdu anlis bisey yapmayalim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

hayırlı olsun bence bekletme 2 kuşda kızgın hemen eşe at

sessiz ve sakın oda daha ıyı olur cok fazla ılgi gosterme kafesden cıkarma hayırlısı ıle yavru alırsın

Hayırlı olsun yeni kafesin, ancak yuvalığı içerden takmışsın. Temizlik ve kontrol çok zor olacak bu şekilde. Üstelik kafes içinde yer de kaplıyor.
Genelde tel kesip dışardan takıyorlar bu yuvalığı..

bende 2 adet hagen var..

iyi günlerde kullanın...

Kafesi kestim yuvaligi distan taktim, ahsap tunek yaptim uc tane alanlari genisleyince mutlu oldu mubisler

http://i.hizliresim.com/AAvMGq.jpg
http://i.hizliresim.com/QR03zv.jpg
http://i.hizliresim.com/DlrbWZ.jpg

s01 modeli var bende. Bakalım çift koydum sizinki biraz daha geniş benimkinden. İnsallah yavru alırsınız hemencecik :)

Tesekkurler. Evet s01 biraz daha kucuk onada baktim ama bu daha hos geldi gozume ebat olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

üretim iiçin no hagen :)

Tavsiyeniz nedir hocam bu asamada:)

Hayırlı olsun,kuşlar ve kafes gayet muntazam Güle Güle kullanın.

Hayırlı üretimler olsun. 3 tünek yeterli gelecektir bu kafese..

Tesekkurler hocam. Aldim mesaji yesil tunekleri cikartiyorum:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

Hayırlı olsun,kuşlar ve kafes gayet muntazam Güle Güle kullanın.

Tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

hayırlı olsun guzel kafes

Tesekkurler

Tesekkurler. Evet s01 biraz daha kucuk onada baktim ama bu daha hos geldi gozume ebat olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Tavsiyeniz nedir hocam bu asamada:)

yani kafes çok alengirli sade düz demir 2 tane tünek 1 tane yuvalık yeterli :D

Hayırlı ugurlu olsun Güle güle kullanın kafeste kuslarda çok güzel

Geri