Karadeniz Pet

yeni kusum hakkında bilgi resimli..!

• Konbuyu başlatan BburakK
  • Başlangıç tarihi
B

BburakK

Guest
Arkadaslar ırkı, cinsi ve saglıgı hakkında bilgi verebilirmisiniz bide ısırma problemimiz var bide hayvan cok durgun hic hareket etmiyo sanki vericeginiz bilgiler icin simdiden tesekkurler..!!

rgz28.jpg

rgz4z.jpg

rgz6v.jpg

Kuşun erkek yeni aldıysan hareket etmemesi normal 2 Güne düzelir Kuşun erkek kaç aylık olduğu Bilemedin Maşallah Güzel kuş Bide Pilastik Tünekler Yerine Tahta Tünek kullanırsan iyi olur

Arkadaslar yardimcı olun lutfen cok asırı saldırganlastı.. :S

zamanla alısır kuşu eline alma eline alıştırmak istiyosan ona elinden sevdiği yiyecekleri verebilirsin marul salata gibi

Benim kuşum ilk geldiğinden beri ilgileniyorum İngiliz jumbo ve o kadar uysal ki anlatamam elimden sevdiği yiyeceklerden veriyorum korkutmamaya çalışıyorum bir kere ısırmadı Allah'a şükür :).

Saol da kafesi acsam beni yiycek o kadar saldırganlastı bunun icin yapilabilicek bisiy yokmudur scaba :S

ne kadar şanslısın .. kaç ay oldu hala bana alışamadı benim kuş

elini sok marul yaprağını uzat eğer bi hamle yaparsa marulu ağzına dogru götür ozaman onu hisseder ve yemek ister fkaat hala saldırırsa dayancaksın kardeşim başka yolu yok

Kuşun yavruluk evresini geçirmiş sanırım alışması biraz daha zor olacak o yüzden keşke yavru alsaydın ama tatlı kuş biraz sabırla halledersin..

Geri