Karadeniz Pet

Yeni kuşum Hakkında Bilgi

izmirlee

Yeni Üye
72ENZN.jpg
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacaktı. 3 ay önce bir kuş almıştım eğitmiştim kuşu baya iyiydi fakat balkon kapısı açıkken bir anlık dalgınlığımla kaçırdım :( bu resimdeki kuşu dün aldım . Daha önceki kuşu aldığım satıcı bana bu 1 aylık dedi . Sizce de bu kuş 1 aylık mı , kaç yaşında cinsi ve türü nedir ? bilgilendirirseniz çok sevinirim , şimdiden çok teşekkürler..

Erkek, yaşını net söyleyemem ama 2-3 aylık gibi ...(eğer yanlış söylemişsem kusura bakmayın)

30-35 günlük erkek

Erkek, yaşını net söyleyemem ama 2-3 aylık gibi ...(eğer yanlış söylemişsem kusura bakmayın)
Furkan Yaman kardeş bilgi için teşekkür ederim yine de :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

30-35 günlük erkek
Sanırım site yöneticisi sizsiniz Abdullah Akdal .. Peki bir sorum daha olacaktı gagasındaki koyu kahverengi nedir ya da ne olmuş olabilir ?

Furkan Yaman kardeş bilgi için teşekkür ederim yine de :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Sanırım site yöneticisi sizsiniz Abdullah Akdal .. Peki bir sorum daha olacaktı gagasındaki koyu kahverengi nedir ya da ne olmuş olabilir ?

:eek: Hayır site yöneticisi değilim. Gagasında ki siyahlık daha çok bebek olduğunu gösterir. Gün geçtikçe tamamen gaga rengi turuncuyu alacaktır.

Maşallah sıfır kilometre kuş gagasından anlaşıldıgı gibi yeme yeni düşmüş tam eğitmelik :)

Anoom maşallah bebek mubisime . Aslan gibi bir erkek ;)

Gagasi tam görülmüyor. Firar etmesine çok üzüldüm. İnsan alisinca evinin bir ferdi gibi oluyor.

doğru söylemiş gagasındaki siyahlık daha duruyor 30-40 günlük bir erkek

Dişi gibi geldi bana

Eski kusunuzda cok güzelmis yaz ayları artık dikkat edilmeli :)

Eski kusunuzda cok güzelmis yaz ayları artık dikkat edilmeli :)

bir anlık dalgınlıkla kaçtı , aslına bakarsanız 3 aydır o kadar alışmıştı ki bize kaçacağını aklım almıyordu bütün odalarda geziniyordu balkon kapısı da 3 ay boyunca açıktı aslında , perdenin altından bir anlık yanılgıyla sanırım oda sandı gitti :( :) dışardan sesi geliyordu ama göremedim o da yanlışlıkla gittiğinin acısıyla ötüşünden belliydi ama bir türlü bulamadım .. bundan sonra bu bana ders oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

35-40 günlük, yerli, erkek.

teşekkür ederim duyarlılığınız için :)

Gagasında siyahlıktan belli 30-40 günlük erkek maşallah, eski kuşunuzda dişi.

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Geri