petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kusum hakkinda biraz yardim lazim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaserkan tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. kaserkan

kaserkan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yeni bir kus aldim cana yakin ve bize alismasi uzun surmeyecek gibi geliyor eve alismadi icin arada bir saliyoruz bazen elimizden yem bile yiyor lakin kafesindeyken yem kaplaronin icine girerek esiniyor ve tum yemi yere dokuyor bunun bir nedeni olabilirmi cinsiyetininide bilmiyorum fotosunu nasil atabilirim.size

2. bülent bilgiç

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğrafınızı hızlıresim.com a yüükleyin orada linkler verecek forum olan linki sayfaya kopyalayıp gönderin.. Kuşunuzun canı sıkılıyor ve oyun oynamak istiyor dışarı çıkmak istiyor

4. kaserkan

kaserkan New Member

Beğenileri:
    0
  5. Tunç ÇAĞATAY

Erkek yerli 2 aylık yem dökme bir huydur yem kabını komple doldurmayın az doldurun bittikçe yenilersiniz anca unutur o huyunu.

6. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    bana dişşi gibi geldi

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek yerli yavru.

Sayfayı Paylaş