Karadeniz Pet

Yeni Kuşum ve Kafesi :)

w4rez

Yeni Üye
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkeze selamlar olsun önerilerinizi bekliyorum

popqGq.jpg

Merhaba foruma hoş geldiniz guzel ve şık bir kafes sağlıkla besleyiniz

Hoşgeldiniz.Keyifli forumlar. Hagen kafesler şık oldukları kadar kullanışlıdır.

hayırlı olsun,aynı kafesten bende de var kuşlarım merdiven kullanmadılar bakalım senin kuş kullanacakmı ? alıştılar çok rahat inip çıkıyorlar,banyoluğu aşağı koymuşsun üzerini pisler kuş en üste koyabilirsiniz.ben tabanda wise cat diatomit kedi kumu kullanıyorum,koku olmuyor kağıt değiştirme zahmeti ortadan kalkıyor,tek kuşta en az 1 ay gider.

arkadaşlar iyi görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Saygılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

hayırlı olsun,aynı kafesten bende de var kuşlarım merdiven kullanmadılar bakalım senin kuş kullanacakmı ? alıştılar çok rahat inip çıkıyorlar,banyoluğu aşağı koymuşsun üzerini pisler kuş en üste koyabilirsiniz.ben tabanda wise cat diatomit kedi kumu kullanıyorum,koku olmuyor kağıt değiştirme zahmeti ortadan kalkıyor,tek kuşta en az 1 ay gider.

Kuş da kafes de güzel Maşallah güle güle kullanın.

Kuşumla tanışalı 2 ay filan oldu ama koku problemı çekiyorum kuşumuda yıkadım kafesıde yıkadım ama koku gitmedi kuşumu kokluyorum ama kuşumda koku yok kafesimde temiz anlam veremedim resmen ne yapacağımı bilemiyorum.

Koku için Çetin Abinin dediği gibi taban malzemesi (bentonit,zeolit,mısır granülü) kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hayırlı olsun, keyifle besleyin.
keyifli forumlar olsun.