Karadeniz Pet

yeni kuşuma bakarmısınız cinsiyeti nedir?

Burcu ÖZ

Meraklı Üye
dişi kuşuma eş aldım satan adam kesinlikle erkek dedi üreticiymiş ben kuşumu bilmezmiyim diye de çıkıştı kendi kendine yemeyi yeni öğrenmiş daha küçüğünü verirse benm bakamayacağımı elle beslemek gerektiğini söyledi bi bakarmısınız cinsiyeti yaşı ırkı nedir
qmJ3Gq.jpg
1
Q4pJVg.jpg
2http://i.hizliresim.com/qmJ3Gq.jpg3
99DRm8.jpg
güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

cevap verebilecek kimse yokmu :(

Son düzenleme:
Valla erkek gibi duruyor ama , dişi de olabilir .. Ustaların yorumlarını bekleyelim.

Erkek gibi görünüyor Maşallah güzel kuş

teşekkür ederim kesin bişey söylenemiyor herhalde ona göre geri götüreceğim yaşı hakkında bir tahmininiz var mı

Taş çatlasın 3 aylıktır. Maşallah erkek gibi duruyor. Bana soracak olursan götürme bir aya belli olur cinsiyeti yani kesinleşir :D

Götürme bence kuş çok güzel, kamera bizi yanıltmıyorsa erkek kuş. 1-2 haftaya zaten tamamen belli olur. yeni yem kırmaya başladı diyosa 35 günlük felandır. ben görünüşde pek anlamam yaşı ama 2-3 aylık en fazla. Irk yerli gibi geldi
Kafeslede pek uyumlu olmuş :)

Son düzenleme:
Götürme bence kuş çok güzel, kamera bizi yanıltmıyorsa erkek kuş. 1-2 haftaya zaten tamamen belli olur. yeni yem kırmaya başladı diyosa 35 günlük felandır. ben görünüşde pek anlamam yaşı ama 2-3 aylık en fazla. Irk yerli gibi geldi
Kafeslede pek uyumlu olmuş :)

dişi kuşuma eş olarak aldığım için erkek değilse mecbur götürcem yoksa ben de çok sevdim cevaplar için çok teşekkür ederim

bekle biraz götürme [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] abilerimizde yorum yapsın kesinleşir.

İlk resime bakarak bende Erkek diyorum.

ilk geldiği günlerde strese bağlı ishal olabilir. 2 3 GÜNE ORTAMA ALIŞINCA SORUN KALMAZ.

teşekkür ederim cevaplarınız için iyi ki böyle güzel bi forum kurulmuş sayenizde bu minik şirin canlılara daha düzgün bakabiliyoruz :)

Stresden olabilir sudan ve yemden ishal olabilir kaynatilmis sogumus su verin ilk 3 gun sonra yarim normal su yarim kaynatilmis soguksu 3 gun sonra normal suya devam edin

Kusunuz erkek gibi duruyor fotoğraflar yaniltmiyorsa ayrıca disi kusunuz ne kadarlik

Geri