petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumu ne zaman çıkarmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba.Yeni aldiğim disi kusumu en erkn ne zaman salmaliyim alali 2 gun oldu bu arada

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    şuan birbirlerine kafeste ilgi göstermiyolar ise dışarı çıkar senin kuşun ona çıkmaya falan öğretmeye çalışıcak ama çıkıncada asla girmek bilmiyolar dışarı çıkarmak onların kaynaşmalarını sağlıcak inan bana birbirleinden ayrılınca ötmeye başlıcaklar :)

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam gecen diger kusu cikardim buda 2 kere kacti kafesten cok zor yakaladim oraya buraya carpti hep cok sertce ve elime almak zorunda kaldim cok fena isiriyor hic alisik degil hem yasli hem cift cunku

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk gün çıkarınca oluyo öyle ben 2 gün sonra çıkardım birbirlerinden ayrılmıyolar daha çok kaynaşıyolar.

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tmm hocam cikariyorum simdi :)

Sayfayı Paylaş