Karadeniz Pet

Yeni misafirimiz.

çok güzel kuş tüyü kadar ömrü olsun

Öncelikle hayırlı olsun,güle güle büyüt :) Benim kuşum da eve geldiğinde 30 günlüktü hiç yemek yemedi su içemyi bilmiyordu öylece sessizce duruyordu.1-2 hafta kuşun eve alışma kafese alışma süresi varmış bu siteden birçok bilgi aldım ben de :) Şimdi görsen 2 aylığa yaklaşıyor ve evimin şebeği oldu telefonu elime aldığımda gelip telefonu gagalıyor :) Alışır bekle biraz sabırlı ol zamanla düzelecek hal ve hareketleri :)

Herkese merhaba evimize bugün yeni üyemiz geldi. Henüz çok küçük bi yavru. Cinsi hakkında bi fikrim yok. Ancak geldiginden beri sadece tünekte duruyor. Yem yemedi ve su içmedi. Bu bi sorunmu? Teşekkür ederim. Resim ekliyecektim ancak cep telefonundan nasıl yüklendigini bilmiyorum

hocam bendede aynı kafesten var uygun suluk bulamamıstım bunları takmak icin tel kesmediniz dimi

Ben forumdaki çoğu arkadaşın aksine 1 hafta 2 hafta kafeste dursun ortama alışsın rahatsız etme fikrine katılmıyorum ben yavru kuşumu eve getirdiğim gibi elime aldım.Şimdi omzumdan kafamdan inmiyor.Kafese alışacağına size alışması daha mantıklı diye düşünüyorum.

Geri