petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni mubişle merhaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Malum 7 sene beslediğim gözümün nuru beni terketti cennetine gitti.Bugün yine aynı petshoptan yeni erkek bir kuş aldım.Yavru dediler ama yinede güven olmuyor tabi.Sizce kaç aylık ve ırkı ne acaba

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kafa beyaz olunca ben ayırt edemiyorum :) ama yavru dediklerine göre 1-2 aylık olabilir boyuttan öyle tahmın ettim masallah cok güzel buda 7-8 sene veya daha fazla sizinle olur..

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Amin inşallah dostum.Bakalım çok ilgilencem ve konuşturmaya çalışcam

4. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    maşşalah çok tatlı

5. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim hocam.sen üreticilik yapıyosun galiba.sence kaç aylıktır bu mubişim.baya yavru gibi daha

6. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    tekrar maşallah öncelikle 4 aylık dişi gibi geldi bana 7 aya kadar yavru diyebilirsin işallah ömrü uzun olur

7. Mete AKAR

Mete AKAR Guest

gözleri simsiyah'sa yavrudur 4 aydan sonra hafif hafif beyazlaşıyo ama çere rengi çok yavruymuş gibi durmuyo

8. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu dişi mi ? Erkek diye verdiler ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Bende ona dikkat ettim.Gözler patlak göz gibi simsiyah.Hiç beyaz yok

9. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    genellikle petshoplar ithal kuşu tercih ediyolar genellikle pakistan.2 çesıt pakıstan var bi kaliteli bi kalıtesiz bu kuş kaliteli olanı.italat la gelene kadar kuş 3 ylık ve üstü oluyor.size tavsiyem uzun ömürlü bi arkadaş arıyorsanız yerli üretici arkadaşlardan alın kuş burda doğmuş olsun.iyi bakıldığında 10 yıl ve üstü yaşar

10. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu konuda haklısınız yalnız bizim petshopcu çiftleri ayırıyor satmıyor.yavru aldıklarında yavru kafesine koyup sadece yavruları satıyolar

11. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    burun delikleri beyazlaşmaya başlamış dişi gibi ama bu resimden pek bişey anlamadım şahsi olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

kendi yavrulatıyosa şanslısın o zaman sağlıklı olur ithal kuşlar gemilerin ambarında 50 ye 50 salmalarda soğukta yarı aç yarı tok 3 veya5 gün yolculuk yapıyolar iklim değişik ülkeleri sıcak bura soğuk. ömrünün yarısını tüketiyolar gelirken .forum da cok güzel kuşlar satıyolar burdan alın kuşları

12. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    erkek kuş 3 aylık olabilir

13. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Tekrardan eski kuşuna geçmiş yeni kuşuna hayırlı olsun kuş erkek fakat gözünü görebilir miyiz Uğur abi ?

14. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kardeşim kuşu kafese koyalı 1 saat oldu biraz ürkek.Daha yeni yem kabını buldu da yem yiyor.Malum hagen vision kafeslere alışması biraz zor.Yakından çekemiyorum.1-2 güne gözünü çekerim yollarım sana ama gözü simsiyah tek beyaz yok

15. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    o zaman elbette ki yavrudur Uğur abi eğitimlik kuş yani :)

16. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşumun ırkı yerlimi yoksa baska ırkmı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Tecrubeli arkadaslardan yardim bekliyorum

17. Halit KIVANÇ

maşallah çok güzel bir erkek, vücudu gelişimi gayet yerinde. sanırım 4-5 aylık yavru diye tahmin ediyorum, ırkı hakkında pek bir bilgim yok, güzelliği yeter ırkına gerek yok :)

18. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    kuşunuzun rengi cok güzellll sahiplenmek isterdim bizim petshoplarda hiç böle renkler yok ya mavi ya yeşil ya sarı ...

19. Mehmet BORUCU

Tahminimce 3 aylık ve disi büyük ihtimalle maşallah ;)

20. amakaliki

amakaliki Guest

Bu kus olgunlasmis ve yavruluktan çıkmıs.

Sayfayı Paylaş