Karadeniz Pet

Yeni mubişle merhaba

Kusun ceresi mavi olmus yani yavruluktan cikmıs.yavru erkeklerin pembe yavru disilerin cereleri beyaz olur bunu herkez biliyor.:)

Ceresi tam lacivert olsaydi bunu soyleyebilirdik ceresi pembe mor civari hafif lacivertlesmis burun etrafi ayrica gozu simsiyahmis bu da yavru oldugunu gosterir

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ceresi tam lacivert olsaydi bunu soyleyebilirdik ceresi pembe mor civari hafif lacivertlesmis burun etrafi ayrica gozu simsiyahmis bu da yavru oldugunu gosterir

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İlla gozunun beyazlasmasi gerekmez ayrica bu kusun ceresi pembeyle lacivert arasimi :)

Bu kus olgunlasmıs bir erkek nereye sorarsanız sorun.

Bak kardes ben yası su kadar demimmi demedim ben sadece olgunlaşmis dedim sen beni yanlıs anladin.

En az 6 aylik ciftlesmeye hazir bu kus alismaz sana filanda erkek muholar 6 ayliktan sonra eslemeye hazir olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Buna yavru diyenlerde civciv beslesin

En az 6 aylik ciftlesmeye hazir bu kus alismaz sana filanda erkek muholar 6 ayliktan sonra eslemeye hazir olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Buna yavru diyenlerde civciv beslesin

Bence de en az 5 6 aylık arası. Cere rengi mavileşmiş ayrıca baş tüylrindreki çizgiler kaybolmuş.

Geri